| MorenytaShuttUp a întrebat:

Ce parere aveti de sexul oral? Mie mi se pare super tare. Pana sa incerc eram impotriva lui dar acum chiar il sustin. Imi place chiar foarte mult. Voua cum vi se pare?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea este ca sexul oral este ceva ce barbatul a interzis timp de secole,misogismul find la maxim chiar si in ziua de azi, multi misogini vor doar sa primeasca nu sa faca sex, ei isi imagineaza ca prin penetrare fetele au orgasm ceea ce nu e adevarat acest lucru, la ignorat si freud desi el stia asta prea bine, apoi cercetatori au descoperit ca prin penetrare o mica categorie de femei au orgasm si una mare prin sex oral, barbatul find misogin tia batut joc de feminitate in toata istoria, religia e menita sa faca din femeie un sclav si atat, bucurate de sex si de multe orgasme, eu cred ca libertatea femei inseamna a se simti bine cand face sex nu sa faca sex din obligatie

| corbulalbrosu a răspuns:

Am fost si sunt adeptul perversiunilor si fanteziilor sexuale. Intotdeauna am accepat ambele situatii, sa fiu eu cel care gust "savarina", precum si cel care sa beneficieze de un oral bine executat. Depinde de gusturi, convingeri de moralitatea fiecaruia.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Dar si cand intalnesti pe unul ca mine foarte dotat de te ineaca si iti sparge dintii.sa vad atunci daca-ti mai place

| MorenytaShuttUp explică (pentru SergiuBoss11):

Nu toti baietii sunt asa cretini si redusi mintal sa faca asta. Si de obicei astia de se lauda ca sunt "dotati" in realitate nu sunt deloc dotati.winking Pace!

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru MorenytaShuttUp):

Stiu,iti dai seama ca nu sunt cretin si redus mintal.nu mi-ar placea sa dau o gramada de bani pe dentisti sa-ti puna dintii la loc sau sa te omor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca totul e de comun acord nu poate decat sa fie bine si placut.Restul nu mai conteaza.

| bogdan72 a răspuns:

E ok si normal. De ambele parti, daca amandoi sunt de acord.
E intim in relatie (si cui nu-i place sa-si satisfaca partenerul pana nu mai poate de placere?), versatil in diferite locuri si situatii.
Cand nu practici parca lasi un continent neexplorat laughing