| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre femeia care si-a ucis si transat bebele de 6 luni? eu nu imi pot reveni din shoc cand am auzit la tv crying

11 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

O femeie caruia i-a palcut sa si-o traga cu diversi barbati, aia numai este femeie. Nu poti numi asa un om, care e constienta te sarcina, si tot o face, apoi isi ucide bebelusul. Un animal e animal, dar nici odata nu siar ucide puiul, deci nu poti compara asemenea specimene cu animalele, ai jigni rasa lor.

| OnlineZ a răspuns (pentru NatureSelf):

Da aici nu te mai contrazic, eu le-as taia si apoi le-as da sare, dar cine suntem noi sa judekam

| NatureSelf a răspuns (pentru OnlineZ):

happy marog, eu nu contrazic pe nimeni. fiecare are nevoile lui.

| DNSK a răspuns:

Fiecare are locul lui la judecata cea mare a lui Dumnezeu! fiecare plateste pentru ce-a facut si cum a facut! totusi. Dumnezeu sa aiba mila de ea.

| Adina77 a răspuns:

Off,grea intrebare.
Nimeni nu stie ce-i in sufletul omului.
Femeia,gandeste-te,mai avea o gradinita de copii acasa.
Gandeste-te cate paini,cata mancare,cate nevoi pe biata femeie.
O fi clacat psihic,fereasca Dumnezeu!
Femeile care au atatia copii de hranit,o casa de tinut, sunt obosite.
Gandeste-te ca peste toate, a mai venit un bebe urlator de 6 luni.
Nu vad femeie care sa poata duce in spinare atatea.
Cred c-a fost coplesita.cred ca nici timp de somn n-avea, biata de ea!sad

| Sara2 explică (pentru Adina77):

Ma gandesc ca mai bine facea avort decat asa, si s-au inventat atatea metode de protectie, nu o pot intelege, m-a afectat enorm cazul

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Sara2):

La pocaiti le interzice religia sa faca avort sau sa foloseasca metode de protectielaughing

| BroascaCuElice a răspuns:

Pocaitiihappy

| Andr3 a răspuns:

Nebuna care a avut, zic eu, mintea incetosata de diavol si a cazut in pacaat.Ce i-a facut copilul ala nevinovat?! nu este singura si nici ultima care face asa ceva.Aceste specimene nu pot fi numite mame, si mai ales, nu pot fi numite oameni.Sunt niste animale! Incearca sa nu te mai gandesti si sa iti faci rau.Va fi pedepsita la judecata de apoi,pedepsele de aici, de pe pamant, nu pot sa rascumpere viata acelui copil

| OnlineZ a răspuns:

E o femeie handikpata care nu o sa fie iertata niciodata de Dumnezeu. o criminala hidoasa, ce sa mai spun nu exista cuvinte pentru asa ceva, asta e din pacate mai sunt si de astea

| adelaadelaadela a răspuns:

Asta nu e fiinta umana e bestie animaaallaughing serios acum nu pot sa imi imaginez cum a reusit sa faca asa ceva... trist cazsad