| Sara2 a întrebat:

Pentru cei care au dat azi la bac matematica m2, ce parere aveti? eu cand am vazut subiectele 10 minute am fost in stae de shoc, credeti ca este posibil sa le fi schimbat cu m1? ce ati facut la bac? vi s-a parut greu?

5 răspunsuri:
| robinho17 a răspuns:

Eu inca nu am dat bacul.laughing Dar creca in aceeasi situatie o sa fiu si eurolling on the floor)
Oricum...mai am putinwinking Cand se afiseaza rezultatele?big grin

| ame93 a răspuns:

Nu le-a confundat cu m1 dar trebuie sa recunoastem k a fost km greu...

Răspuns utilizator avertizat