| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre miscarea #MeToo?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Este penibil cum unele persoane se folosesc de miscarea asta pentru a fi bagate in seama, exacerband niste intamplari banale si manipuland.

17 răspunsuri:
| RAY explică:

Daca pentru tine nu este, de ce raspunzi aiurea, stai acolo in lista ignor, bye

| sierra1 a răspuns:

Iar ne dai teme de studiu (de casă) în franceză?

| sierra1 a răspuns:

Răspunsul meu e nefolositor și eronat?

Dar care e intrebarea de fapt? Nici una. Si în esență așa sunt majoritatea "întrebărilor " tale. Fără conținut și fără finalitate. Într-un cuvânt sunt SPAM.

Ce zici domnu' Ray, este că am dreptate?

| aXy99 a răspuns:

Un singur cuvant: penibil.

| RAY explică (pentru aXy99):

Ce anume e penibil? ok miscare are un scop nobil dar unele exagereaza

| RAY explică (pentru aXy99):

Corect

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Este penibil cum unele persoane se folosesc de miscarea asta pentru a fi bagate in seama, exacerband niste intamplari banale si manipuland.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca miscarea asta e cat se poate de falsa. Ce frica man unele sunt urmarite daca nu toate.
Singurele femei cu acuzatii false si de care poti avea frica sunt cele de speta joasa.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cam asa e, dar macar ai citit ce scrie acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg cu ce te-ar incalzi daca primesti "sprijin" din partea unor necunoscuti cu experiente similare, mai mult sau mai putin adevarate. Daca chiar ai nevoie de ajutor, poti vorbi cu un psiholog, nu e nevoie sa-ti expui povestea in fata a milioane de oameni

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce legatura are asta cu mine, fi rationala

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cu tine? Niciuna.Era un "tu" impersonal

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Honey eu numai caut nimic de la sexul absolut, eram doar curios ce spuneti, am citit ceva pe net eram curios atat, cica actorul care il interpreteaza pe superman i este frica sa filtreze cu femeile, asa spune el

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu cu tine.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cica actorul care il interpreteaza pe superman i este frica sa filtreze cu femeile, asa spune el, asa e cool

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Poftim ce nu cu mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Frica? Asta nu ar trebui sa fie o frica doar inexistenta, doar Femeile flirteaza.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Jesus nici tu nu ai inteles intrebarea, ok