| Alaanonim2k20 a întrebat:

Ce parere aveti despre o iubita care m-a inselat cu o gramada de baieti, le oferea ce mie nu imi oferea, zicea ca atunci cand o tineam de mana ii venea sa imi dea in cap si cand o sarutam ii era scarba si imi zicea ca sunt urat si gras si ca nu m-a iubit niciodata? Daca era sa patesc ceva sau sa mor era neutra si ca urma sa ma blocheze peste tot si daca o vedeam pe strada si o luam in brate ma batea, imi dadea un pumn in nas desi fix asa se comportau alti baieti cu ea si o foloseau doar si era trista. Cand era in clasele generale plangea ca nu o iubeste nimeni si ca nu avea relatie pentru ca toti o criticau cum arata, insa eu o iubesc asa cum e si mi-a zis tot adevarul pana la urma si ca acum chiar ma iubeste. Eu mereu m-am comportat frumos cu ea, pentru altii punea suflet si pentru mine nu, eu am ajutat-o de multe ori, prefera sa nu ne vedem si facea sex cu altii

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Esti mult prea fraier. Scuze! Iti era frica sa nu o pierzi, că alta nu mai gasesti.

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ești prost dacă stai cu așa ceva laughing mai pe ocolite n-am cum s-o zic că efectiv e de plâns să stai în așa ceva

| RAY a răspuns:

Macar facea sex pe bani? impartea cu tine?

| Drimmero a răspuns:

Ca ori esti troll, ori nu ai coloana vertebrala.

| Alaanonim2k20 explică (pentru Drimmero):

Nu sunt troll la ce te referi

| Andreeush a răspuns:

Păi ce părere vrei să am despre iubita ta?
Ea e o parașută iar tu ești prea naiv fiindcă ai acceptat toată situația.
Nu are rost să fii cu ea, îți pierzi timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu în locul tău nu as mai schimba o vorba cu fata aia, direct Block peste tot.
Dar dacă îți place să fi luat de fraier keep going

Răspuns utilizator avertizat
| 90210 a răspuns:

Eu zic sa o ceri de nevasta. Pare o fata sincera si sufletista

| Bozgi200 a răspuns:

Frate... las-o. Cum poți fi atât de naiv sa stai cu o asemenea creatură

| Alaanonim2k20 explică (pentru Bozgi200):

Este prima mea iubita

Răspuns utilizator avertizat
| Bozgi200 a răspuns (pentru Alaanonim2k20):

Si ce? Nu o sa fie ultima stai liniștit. Nu fi fraier, știu ca e greu dar ea efectiv șterge cu tine pe jos.

| Andreea1778 a răspuns (pentru Alaanonim2k20):

Apropo cati ani are?

| Alaanonim2k20 explică (pentru Andreea1778):

17 face 18 anul aceasta

| Andreea1778 a răspuns (pentru Alaanonim2k20):

Îi place de mică se vede

| AEWPenta a răspuns:

Eu in locul tau o bateam ca asta merita!

| Andreea1778 a răspuns:

ÎȘI bate joc de tine ca o iubesti și te-a luat de prost asa ca eu zic sa o uiți ca vei ajunge batjocura ei și va râde de tine ca ești un las și ca a făcut ce a vrut ea cu tine. Simplu, desparte-te de ea!