| Just a kid a întrebat:

Ce parere aveti despre o prietenie intre 2 fosti iubiti, dupa o relatie de peste un an?(cei 2 inca iubindusestraight face)unde duce?straight face

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mai daca ma intrebai pe mine acum 5 luni iti ziceam ca nu se poate asa ceva.Acum,cred fix contrariul.Ma inteleg mai bine cu fostul meu prieten decat atunci cand eram impreuna.Normal ca inca mai e un fel de chimie intre noi, dar o folosim ca material de glumelaughing
N-as avea nicio problema daca ar sta cu alta, la fel cum cred ca nici el nu ar avea ceva impotriva daca as sta cu altcinevawinking
Deci da, relatiile de genul pot merge

| GyeBaek a răspuns:

Pai cei 2 inca se iubesc bv lor sa o tina tot asa.

| Emma a răspuns:

In cazul meu... mi ar prOduce mai multa suferintasad

Dar acum depinde de fiecare. poate se impacahappy

| Nastia a răspuns:

Ori la suferinta reciproca ori la impacare, depinde doar de eiwinking_

| Georgiana21 a răspuns:

La amăgire, la speranţa, la neputinţă, la senzaţia de incompetenţă.

| Annie_3559 a răspuns:

Eu cred ca daca mas impaca iar.as suferi mult mai mult.
Deci prefer sa nu mai stiu nimic d el daca intr-adevar numai putem fi impreuna, as vrea sa-l uit iar daca am fi prieteni nu cred ca l-as putea uita.
M-ar durea sa stiu ca este cu alta si ca eu sunt doar o amicahappy.
papabig grin

| DeeDee_4511 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie straight face exact aceeasi :-

| BoObLe a răspuns:

Mda
stiu cum ewinking

pai depindebig grin

poate la o noua relatie?smugbig grin