| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care iubesc doar platonic, spiritual,"pur"? Cele care nu simt atractie sexuala pentru persoanele pe care le iubesc foarte mult, sau nu simt atractie sexuala in general, sau doar foarte putin.
Enumerati cateva trasaturi ale unor astfel de persoane, din unghiul dvs.

Multumesc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai calma ca nu exista nici un fel de iubire sunt doar vorbe ca sa ii mai faca fericiti pe unii/le ca se simt iubiti si nu mai stiu eu ce porcarii, oricine inseala iar baza multor persoane este sexul din start, ceea ce mie nu imi place deloc.

| Ranya a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Dupa 18 ani, nu cred ca nu te va atrage nimeni din punct de vedere sexual.Adica vrei sa te tii de mana si sa va dati pupici toata viata? Sau ai un libidou fffff scazut.

| GigiSecuristu a răspuns:

Cu ce sa incep, eu sunt una din acele persoane. Eu sunt un pic psihopat, fac toata ziua caterica de lume spritual vorbind, bineinteles. Sunt lacto-vegetarian, beau cel putin 5 litri de apa pe zi si ma iubesc doar pe mine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu am o vecina, moderna, de treaba, bine, putin asa cu fite, 16 ani, dar ink nu e pregatita de sex, i se pare inca ceva gretos. Dar e foarte normala, desi ialegatura cu mine doar cand are nevoie de cevabig grin