| Puppylip a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal? Pro sau contra? Specificati in fiecare caz happy.

Răspuns Câştigător
| Hawks a răspuns:

Pro-fetele pot sa il practice si sa ramana virgine si pentru baiti e placere mai mare.

6 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres =)))))) Fiecare face ce vrea si ceea ce ii place :)

| anaservic a răspuns:

Eu sunt contra pentru ca mi se pare f scarbos. adica, chiar nu pot intelege fetele care simt placere cand fac asta. numai gandul la asa ceva imi provoaca un sentiment de repulsie. pe langa faptul ca nu e igienic, poti face anumite boli, iar personal mai bine ma lipsesc. daca vrei alt tip de sex, mai bine oral decat anal.

| stefan1306 a răspuns (pentru anaservic):

Poate ca face protejat

| russyy a răspuns:

Krovette.
fetele nu au nicio placere.fac si ele pentru parteneri sa se simta binelaughing)
crede-ma ca pentru fete nu-i nimic frumos si placut

| dolcEE a răspuns:

Cat Incapeeeeeee e mai stramt = placere mai mare

| AlinDolce a răspuns:

Lol men laughing. asta e buna