| BlitzLikeXd a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul in grup intre fete si baieti?

13 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Sexul in grup nu e un fetish e o fantezie cel mult. Si spun "cel mult" fiindca se practica suficient de mult sau in mod raspandit daca vrei incat poate fi considerat o practica sexuala in limite normale.

Exista mai multe tipuri de sex in grup pornind de la threesomes pana la swinging, adica sexul in minim 4 cand sunt implicate doua sau mai multe cupluri care fac schimb de parteneri.

Nu e pentru toata lumea, sunt multe persoane pudice, care se inhiba, cu diverse mentalitati. Fiecare decide daca ii place si isi doreste o astfel de experienta sau nu.

Nu e musai sa faci sex in grup facand parte dintr-un cuplu sau sa faci asta cu alt cuplu, sunt destule persoane care nu au implicatii sentimentale si fac asta din placere. E josnic sa faci pe cineva bolnav sau sa il insulti in orice fel doar pentru ca practica sex in grup.

Am mai spus-o si o repet. In loc sa condamnam pedofilia, incestul, violul etc, ne ocupam sa infieram niste acte sexuale consimtite care nu fac rau nimanui doar pentru ca n-avem pe cine insulta, n-avem unde sa ne dovedim moralitatea ridicata, vezi doamne, sau n-avem cui impune viziunea proprie asupra sexului.

Dar de cei care se leaga de tavan si se plesnesc peste fund cu padele de piele sau biciuri ce-o sa mai ziceti daca de sexul in grup vi se muta nasu?

| marin81 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Vezi domnule ca nu doar eu sunt "pudic" / Eu cred ca mi-am controlat limbajul destul de bine / In fine e o lume libera sa se foota care cu cine o vrea/ Dupa cum zicea cineva mai sus va uitati la prea multe filme porno/ Mai iesiti si voi pe afara/ Mai trebuie sa promovam homosexualitatea si le avem pe toate

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru marin81):

Nu trebuie sa promovam nimic. trebuie sa acceptam ca oamenii sunt diferiti si ca exista si homosexuali si oameni care fac sex in grup. Nu te priveste pe dumneata ca nu te violeaza nimeni stai linistit, da chiar nimeni. Te priveste doar daca ai frustrari si talentul de a te insinua in viata altora care nu te priveste. Nu iti controlezi insultele nu limbajul. Iesi tu pe-afara ca esti cam palid si nu te-a vazut soarele si nu mai zangani de grija altora.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te uiti la prea mult filme porno

| mihai69 a răspuns:

Unde? hop și iO!

| OnuOnulică a răspuns:

Eu nu sunt pro dar nici contra...fiecare face ce vrea.
Dar trebuie să exisite o limită în toate...nu prea sunt încântat de asta.

| neutrino a răspuns:

O persoana distrusa poate visa la asa ceva?

| Mussette a răspuns:

Fiecare cu placerile lui.
Mie mi se pare putin lipsa de respect si de iubire fata de el/ea.

| Fernando9Torres a răspuns:

Daca se face baiat-fata e ok, dar daca e baiat-baiat, si fata-fata e nasol sad

| marin81 a răspuns:

E simplu, sant oameni care agreeaza acest stil de sex/ Acuma depinde cat esti de bolnav/ De obicei exul in grup se face intre cupluri/ Acuma daca tie iti face placere, sa iti vezi iubita sa fie "calarita" de altii, atunci e ok/ Sunt o multime de fetishuri, eu zic ca asta e unul dintre ele/

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru marin81):

Eu zic sa-ti controlezi limbajul si sa ai grija cum si in ce conditii ii faci pe altii bolnavi. Sexul in grup nu te face bolnav. Daca dumneata esti mai pudic nu ii insulta pe altii pentru niste preferinte sexuale in limite absolut normale. Sexul in grup intre cupluri cu schimb de parteneri e altceva, se numeste swinging. Sexul in grup clasic se poate face in orice combinatie si nu e musai ca oricine sa fie iubitul/iubita cuiva. Oamenii se mai bucura de sex si in afara unui cuplu.

| Claustx a răspuns:

Nu e normal sa iti impartasesti dragostea cu altcineva decat iubita/sotia ta...tre sa ai o minte foarte bolnava sa poti sa faci asta

| lipskissmiss a răspuns:

E doar de natura fizica, doar sex. acele persoane clar nu stiu sa faca dragoste