| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral?
Ati face/ ati vrea sa vi se faca?
Daca ati facut sau vi s-a facut, cum vi se pare?
(nu prea vreau raspunsuri de la copii de 12, 14 ani...)
Fundita

15 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
normal.am o parere proasta despre asa cevalaughing)
nu as face.chiar daca ar zice ca ma despar de tine daca nuchatterbox mi se pare o prostie.mai bine te duci si sugi o acadea sau mananc o inghetzatalaughing)macar nu e asa de scarbos. iaccX_x

| cristian0000 a răspuns (pentru annkaa):

Da de primit iti place sa primesti?

| LoveUbutUdontCare explică (pentru cristian0000):

Intrebarea am pus-o eu. Raspunsurile le dati voi

| Roo a răspuns:

Toti facem sex oral. diferenta e ca putini recunoschappy este excitant cand ti se face si poate fi excitant si cand faci, sau cel putin placut. so, go ahead! nu ai nimic de pierdut

| stoubiz a răspuns:

Nu e defel gretos, asta ar insemna sa iti fie greata de corpul tau/ei/lui. E cel mai placut preludiu ever, iti trezeste niste pofte animalice happy. Lucruri rele nu poate provoca. Deci eu zic go4it.

| zambetultau a răspuns:

Este o prostie atat sexul oral,cat si ce i-ai facut tu,pentru ca nu suntem animale sa ne lingem in fund,ele se ling ca n-au maini sa se mangaie, sa se ajute mai bine, dar noi suntem inzestrati cu atatea lucruri minunate de la D-zeu.eu nu inteleg de ce va bateti joc de voi. Daca vrei un barbat te culci cu el, nu o iei la mana si alte chestii.E copilaresc si prostesc.La mana si-o poate face si singur, care mai e rolul tau? de supraveghetor cat de bine arata cand este in extaz, sau ce? eu una n-as face asa ceva niciodata.Iar despre sexul oral nu m-a crescut mama sa ajung wc-ul cuiva.Gura e gura si curul e cur,nu incurcati "borcanele".si ce spun altele nu ma intereseaza.E vorba de educatia care o ai,de igiena si asa mai departe,dar fiecare face ce vrea,doar ca asa cum esti, prin actiunile tale, asa si primesti.Ca barbat, n-as respecta niciodata o femeie care-mi face asta.Nu trebuie sa stati ca si catelele,sa va faca orice,oricine,inainte de toate,sunteti femei. Daca vreti respect, respectati-va voi inseva inainte, apoi mai vedeti voi.Un om de calitate apreciaza cand o femeie nu se injoseste in ultimul hal.Trebuie sa ai demnitate fata de persoana ta, nici chiar asa

| Raluucaa1229 a răspuns (pentru zambetultau):

Si tu daca esti total impotriva.sub nici o forma nu ai acceptat...de ce ai postat aceiasi intrebare? WTF straight face

| zambetultau a răspuns (pentru Raluucaa1229):

Sincer: eram curioasa sa vad ce parereau alti depre asta!laughing))

| Roo a răspuns (pentru zambetultau):

Hey, sexul (anal, oral, normal, in grup etc) nu l-am inventat noi(generatia tanara). ai idee cate orgii se faceau in antichitate? crezi ca femeile virgine de pe atunci nu faceau sex? laughing hai sa fim seriosi. suntem in 2012 si sexul inca mai este un subiect tabu!

| zambetultau a răspuns (pentru Roo):

Normal ca nu la inventat generatia tanara! dar oricum cine la inventat nu prea a gandit mult! ee foarte scarbos! de unde stiu eu prin ce *** a mai umblat **** aluia?!laughing

| LoveUbutUdontCare explică (pentru zambetultau):

Ca e pacat, e altceva. Dar la faza cu "pe unde a mai umblat"...acum, ma gandesc ca totusi iti iei un partener care se mai si spala inainte, de preferat... In rest, daca o faci sau nu, fiecare decide cum vrea pentru el. Faptul ca sexul oral e pacat, nu poate contesta nimeni; dar sa fim seriosi: cate pacate nu facem tot, fiind constienti de ele?

| zambetultau a răspuns (pentru LoveUbutUdontCare):

Da! Eu nu sunt de acoord cu sexu oral si gata! Nu am incercat si nici nu vreau sa incerc!happy

| Analytical a răspuns (pentru zambetultau):

winking un raspuns bine puncatat si cu o esenta diferita cunoscuta de restul baietilor care accepta asta! si totodata atingeti adevarata valoare care conteaza! exact, nu suntem animale, nu avem inca instincte si nu suntem "femele"; ele sunt considerate ca fiind de cea mai joasa speta! un baiat cu o minte echilibrata: "pentru mine este cel mai important sa isi arate adevarata ei valoare prin modul ei de a-si complexa viata considerandu-se femeie, iar restul sunt femele!" Respecta-te tu insuti pentru a ajunge sa fi respectat! nimeni nu-ti poate dori binele daca tu nu esti la un pas de el! i-ati de mana fericirea si lasa lucrurile facute fara vreun sentiment sa-i bulverseze pe altii! grija mare fetelor de voi, iar voi baietilor sunteti inteligenti atunci cand tu insuti iti impui limite pentru o adevarata dragoste!

| zambetultau a răspuns (pentru Analytical):

Uite id meu zzz_si_love... vreau sa mai vb cu tine pe mess!:*

| cristian0000 a răspuns:

E ceva super tare de facut si primit.eu unu nu percep sa fac sex cu cineva fara sa-i fac oral ma excita ff tare ca sa nu mai zic pe ea