| zambetultau a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral?

Ati face/ ati vrea sa vi se faca?

Daca ati facut sau vi s-a facut, cum vi se pare?

(nu prea vreau raspunsuri de la copii de 12, 14 ani...)

Fundita

Răspuns Câştigător
| Spring1923 a răspuns:

Berea fara alcool e ca femeia care nu suge.

7 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

E placut sa iti faca cineva sex oral. Daca e cu persoana iubita :X e foarte bine :X.

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Interesant ca mi-ai copiat exact intrebarea laughing...
Da' nu e nimic. Chiar sunt curioasa de raspunsuri si la tinehee hee

| Ceapone66 a răspuns:

Salut

Sexul oral e o parte buna a relatiei intime. Daca esti fata (nu-mi dau seama din username) e important sa stii daca poti avea incredere in iubitul tau. Nu cred ca ai vrea sa stie toata strada ca tu si iubi mergeti pana la capat cu totul. Ca sa nu deviez, da, sexul oral e super si sa-l faci si sa-l primesti.

| adelynaa a răspuns:

Salut
Sincer sa-ti spun eu nu sunt de acord cu sexul oral, ( fiecare are conceptia lui) si eu sunt de parere ca nu este necesar sa faci acest lucru pentru ati demostra dragostea fata de cineva, cunosc persoane care sunt de aceeasi parere insa sunt persoane care ma contrazic total sustinand k nu femeia cae nu o face nu se numeste femeie de la un baiat am auzit asta... insa bineinteles nu toti sunt de aceeasi parere sunt baieti/fete care nu fac asa ceva si sunt care o fac.
eu cel putin nu as putea sa o fac happy si nu am facut pan acum la nimeni.

Răspuns utilizator avertizat
| zambetultau explică:

Poate! Daar toata lumea il practica si nu cred ca a facut cineva cancer!laughing)