| anonim_4396 a întrebat:

Ce poate sa imi faca parinti unei fete daca am rugat-o o singura data sa faca oralul si analul si ea a acceptat? Asta era cam curva si statea cu mine doar pentru bani si acum vrea sa imi faca probleme. Vrea sa ma bage la santaj pentru ca mi-a dat niste poze goale cu ea si acum baga vrajeli la masa si tasu ca am obligat-o. Mentionez ca amandoi avem aceeasi varsta(16 ani). Ideea e ca se comporta oribil cu mine pe sfarsitul relatiei (pentru ca avea pe altul, dar refuza cand voiam sa ne despartim ca sa mai scoata niste bani), si tot imi inchidea telefonul pe diverse motive, i-am spus ca ii dau pozele lui fostul si lui maica-sa doar ca sa pot sa discut cu ea. Tineam mult la ea.

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In cel mai rau caz pot sa te bata cu o carte de gramatica... pe tine o sa te doara rau

| Quassaar a răspuns (pentru suntserios):

Cea mai buna concluzie. laughing

| DeathReaper a răspuns (pentru suntserios):

Voi astia cu gramatica voastra, va dati mari destepti in fata unui ecran. Cand primesti un apel si esti amenintat pe motive false stiind ca au o portita de care pot profita te... in ea de scoala in acele momente. Am scris intrebarea asta intr-un minut si am spus ce mi-a venit pe moment, nici eu nu mai stiu ce am scris in ea. Dupa ce am scris intrebarea am si plecat pentru ca am o mie de probleme din cauza lu asta. Plus de asta eu sunt programator in devenire si nu fac lb. si lit. romana, mai precis eu ma odihnesc la ora aia ca dupa aceea sa fiu in stare pentru matematica si informatica. Cum eu nu am mai avut cazuri de genu pentru ca asta dupa 1, 5 ani s-a decis sa faca acest lucru, iti dai seama ca m-am panicat putin.

| suntserios a răspuns (pentru DeathReaper):

Esti si mai penibil acum.
Esti programator in devenire si nu te intereseaza limba romana... esti amuzant, adica programatorii pot fi analfabeti sau cum vine treaba?

Prietene, daca aveai o mica preocupare pentru educatia ta, implicit si pentru limba romana, nu iti aredea de analuri si oraluri la 16 ani. Ai abuzat de fata acum, ca un barbat, suporti consecintele. Ti a trebuit anal si oral la 16 ani, acum, ma repet, suporti consecintele. Sa inveti ca sexul nu e doar o indeplinire a dorintelor tale animalice de mascul alfa, sexul implica si niste responsabilitati.

| DeathReaper a răspuns (pentru suntserios):

Ok, prima mi-ai dat-o tare, felicitari!
In legatura cu fata, ce abuz a fost ala? Ea a fost de acord, eu am acceptat. Nu mi se pare niciun abuz. Familia ei doar vrea sa mai scoata niste bani de la mine. Ideea e ca ma nu imi pasa ce intenti au ei, nu au ce sa imi faca. Doar imi voi pierde timpul cu o parasuta. Si vezi ca aia nu e fata ci e o curva, cel putin pentru mine. Sa spunem ca am abuzat de ea, de ceilalti doi care au... in toate g... si au lasat-o si gravida de a trebuit sa cumpere pastila, de ce nu ii mai acuza si pe ei? Pentru ca de la aia nu au ce sa ceara si mna, aia au 20 si 28 de ani laughing. Data viitoare cand mai vrei sa te iei de cineva uita-te si in ce situatie este acel om. Daca vrei iti demonstrez ca si tu la randul tau, daca te speri, nici sa vorbesti nu vei mai putea.Dar asta ar insemna doar alte probleme in viata mea. N-am sa ma mai cert cu tine deoarece imi pierd timpul cu oameni ca voi. O seara placuta.

| suntserios a răspuns (pentru DeathReaper):

"Ideea e ca ma nu imi pasa ce intenti au ei, nu au ce sa imi faca. Doar imi voi pierde timpul cu o parasuta. Si vezi ca aia nu e fata ci e o curva, cel putin pentru mine"

Si cand o bagai in toate gaurile nu era curva nu? Atunci era buna pentru tine?

" Data viitoare cand mai vrei sa te iei de cineva uita-te si in ce situatie este acel om"

Eu ti as sugera tie sa gandesti inainte sa mai ajungi intro situatie din asta.

"N-am sa ma mai cert cu tine deoarece imi pierd timpul cu oameni ca voi"

iti subminam rolul de mascul?
Uneori imi e rusine ca sunt barbat... de fapt tu faci cuvantul "barbat" de rusine. Erai mare si tare cand, cu putulica ta de 16 ani o bagai prin toate gaurile, nu nu ti a mai mers, fata e naspa si e curva.

| pufulescu a răspuns (pentru DeathReaper):

Vezi ca se complica treaba prietenas! De ce nu spui tot de la inceput? Eu credeam ca zice fata ca ai obligat-o sa faca cu tine anal si oral, nu avea nici o sansa sa fie considerat asta santaj. Dar daca au fost implicate alte persoane e altceva!

| pufulescu a răspuns:

Pentru ca ati facut sex nu poti fi acuzat de absolut nimic, amandoi fiind minori. La capitolul santaj, nu stiu, ai putea fi acuzat de asa ceva, depinde foarte mult de context. Oricum o acuzatie nu inseamna si o condamnare, trebuie sa si demostreze ca ai obligat-o sa faca ceva in schimbul acelor poze. Asta e partea complicata, adreseaza-te unui avocat neaparat.

| DeathReaper a răspuns (pentru pufulescu):

Dar eu nu pot sa depun plangere impotriva ei pentru toate daunele morale pe care mi le-a produs? Ma refer la toata suferinta pe care mi-a provocat-o, precizez ca ajunsesem intr-un stadiu rau in cat voiam sa renunt la viata. De cand cu liceul nu mai am timp sa ma informez despre toate legile ieste noi sau modificate.

| pufulescu a răspuns (pentru DeathReaper):

Teoretic poti sa depui plangeri peste plangeri pentru orice. Vezi ce declari la politisti daca te acuza fata aceea de santaj si te cheama la declaratii. Du-te insotit de un parinte cu capul pe umeri, sau mai bine cu un avocat.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Da ce bani ai ma tu, la 16 ani?laughing Doar nu i-ai luat apartament in Bucuresti si vila la Miami. Acu ca nu mai esti cu ea, gata e curva rolling on the floor Aia e, daca ti-a trebuit sa-i intri in toate gaurile la 16 ani! Poate te inveti minte...
De facut n-are ce sa-ti faca...amandoi sunteti niste minori saraci cu duhu' in care au clocotit hormonii mult prea devreme. N-o mai baga in seama si o sa-i treaca ei dramele cu santajul. S-a uitat prea mult la Pariu cu viata! In pauza dintre doua"orale", probabil rolling on the floor

| d3javw a răspuns:

Banuiesc ca parinti fetei au o parere incredibila despre ea, cred ca niste parinti normali ar fi trebuit sa o educe pe aceste subiecte inainte sa iasa din casa, curva sau nu a profitat de tine cat s-a putut

| DeathReaper a răspuns (pentru d3javw):

Maica-sa a facut-o la 17 ani. Cred ca asta explica totul, nu?

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Si'a batut joc de tine. nu ai ce sa faci decat in momentul in care va veni cu politia la tine la poarta sa iti spuna ca ai obligat'o in legatura cu ceva. In acel moment sa te alarmezi si ar trebui sa cauti un avocat bun. oricum, esti minor, nu are ce sa iti faca