| anonim_4396 a întrebat:

Ce rost are sa iubești o persoana dacă ea nu te iubește, ma întreb mereu asta și știu ca nu are nici un rost da nu știu un lucru cu as putea sa uit acea persoana ce as putea face? (ne vedem în fiecare zi)

M-am îndrăgostit de ea și după un timp mi-a zis ca are pe altul. crying

1 răspuns:
| armonica a răspuns:

Fa abstractie totala de ea... oricum chiar daca o iubesti nebun acum si ea nu te baga n seama ai sa te plictisesti in viitorul apropiat