| mihaizic a întrebat:

Ce subiecte sa abordez cand vorbesc cu o fata? Ce s-o intreb? Nu vreau chestii banale. Si noi doi nu avem lucruri in comun.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Starea vremii, subnutriții din namibia, talibanii afgani, aselenizarea trucată sau nu, subiectele de bac la mate precum și dominația hematiilor asupra leucocitelor sunt subiecte forte și la ordinea zilei

| ancaval a răspuns:

Trebuie să te învețe alții? Zi ce simți tu, glumește cu ea, laud-o, vorbește despre câinele tău, du-o la bunici la țară, scoate-o la un suc, întreab-o ce îi vrea în viitor. Ești bărbat hotărât, ce naiba?

| Horus35 a răspuns:

Dacă n-aveți chestii în comun, ce vrei de la ea?