| aaalexutza a întrebat:

Dragilor voi ce credeti. a baieti sunt mai curvari sau fetele?

23 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Sunt la fel..nicio diferenta.

| aaalexutza explică (pentru NuamnumesuntANM):

Poti sa imi argumentezi te rog?

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru aaalexutza):

Era o vb toate femeile sunt curve in afara de mama si sora ta da sa nu uitam ca ele sunt tot femeilaughing am auzit-o acum un anbig grin

| Ferra a răspuns:

Cum femeile sunt de 3 ori mai multe decat barbatii, e clar.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil care dintre ei are mai mult succes. laughing

| AndreeaWTS a răspuns:

Aici e chestie de nuanță.
Majoritatea băieților ar cam fi dispuși să o facă oricând, oricum. Dar de obicei, decizia e la fete, pot fi refuzați sau nu.
Majoritatea fetelor, dacă vor, o fac. Nu prea sunt refuzate.
De ce am zis că e chestie de nuanță?
Ca intenție, băieții sunt mult mai curvari, dar nu prea ține de ce vor ei.
Faptic, fetele sunt cele care hotărăsc dacă se îmtâmplă sau nu.
Deci? laughing

| CityOfSatan a răspuns:

Si fetele, si baietii in aceeasi masura!

| CRISS69TM a răspuns:

Egalitate, caci unul fara contibutia celuilalt, nu se poate.

| x3Ad a răspuns:

Băieţii deoarece se uită doar la fund, sâni, picioare la fete şi deja visează în viitor o noapte romantică cu ele însă şi fetele cam sunt pentru că la unele doar la penis le stă gândul. Deci ambele!

| knoxfcsb a răspuns:

Baietii sunt curvari din cauza fetelor si cu asta te-am lamurit

| Волк a răspuns:

Dupa parerea mea
ambii big grin
aici mai mult depinde de fiecare in parte
in primul rind toti devin curvari pentru ca au gasit ceva mai bun
sau cineva ea atras mai multa atentie decit ei isi inchepuiau
- baetii devin curvarii pentru ca nu sunt satisfacuti de prietenele lor atit sentimental cit si sexual, si moral
- fetel la rind lor devin curve pentru ca
atenita in plus niciodata nu e mult
si femeiea decind e ea incearca sa atraga cit mai multa atentie
si vrea ca sa fie considerata ca o princes
dar multe uita si de sentimentul jumatatii sale
ghindinduse doar la ele

eu cred ca asta in mare parte se intimpla din cauza neintelegerilor intre ambii happy
funda?big grin