| wrzzer123 a întrebat:

Cine dintre voi are 17 ani si inca nu avut prieten/prietena? dau funda?

12 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Am avut și 17 și am fost singur pe atunci.

| GoldenZenith a răspuns:

Dai funda cuiva care are 17 ani si nu a avut gagic/a? De ce? vrei sa te consolezi cu ideea ca nu esti singura persoana in situati asta? nu scrie nicaieri ca trebuie sa ai o relatie incepand de la o anumita varsta.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Eu am 23 si nu am avut prietena.

| alexalx1234 a răspuns:

Am 19, nu am avut prietenă și nici nu voi avea vreodată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 18 si am avut cateva prietene pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fix 17 ani si sunt singur! Nu am avut gagica niciodata! Yaaaay!

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta ne este destinul. Sa murim singuri ca nu avem fizicul de invidiat

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Asa e! Dar asta nu ar trebui sa te faca sa te simti trist! Uite, eu am trecut peste si tu ar trebui sa faci a fel.Cheia rezolvarii problemei este sa gasesti iubirea in altceva, fie ca e in cariera sau hobby-uriUite, de exemplu mie imi plac cartile, filmele si serialele! Incearca sa-ti umpli timpul cu chestii de genul si o sa vezi ca o sa uiti de femei!

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta stiu deja, dar la un moment dat tot vei simti acea durere ca nu ai pe nimeni langa tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Bine,dar la un moment dat tot trebuie sa treci peste!
Dupa parerea mea orice problema are o solutie, si daca suntem realisti si acceptam ca in cazul nostru prietena nu poate fi o solutie, trebuie pur si simplu sa negam nevoia de a avea pe cineva langa noi pana chiar asa o sa simtim! Pana la urma nu vei sta trist si depresiv pana la moarte, nu?

| Andresso a răspuns:

Eu am 21 si n-am avut niciun sarut la viata mea. Prietena am avut ocazia sa am vreo 3-4, dar nu stiam cum sa le abordez de rusine, asa ca nu prea le bagam in seama(le ignoram mai mult) si acum as dori sa am o prietena, dar de unde?

| RoMario2q a răspuns:

Vine și momentul ăla când o să ai. Eu am 16 ani și am avut 2 relații