| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a întrebat:

Cine poate sa imi raspunda (serios fara glume proaste) ce inseamna iubirea? Cine imi da un raspuns convingator primeste funda+vot.

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Iubire = viata, fericire, scop, vise, impliniri, zambete, imbratisari, cuvinte blande.

3 răspunsuri:
| love_1456 a răspuns:

Iubirea nu se poate explica... ea se simte

| claudiufarcas01 a răspuns:

Iubire este un sentiment... este 2 tipuri de iubiri... iubirea fata de un baiat si o fata si iubirea ctre Dumnezeu

| MaRyUS_6952 a răspuns:

Iubirea este partea de vorbire care denumeste sentimente frumoase ale vietiilaughing!