| LoveIsForEverYoung a întrebat:

Ce inseamna iubirea?
Cel mai bun raspuns primeste Funda!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cearta, despartire, plans si bucurie cat tine partea buna.

| Axys a răspuns:

Buna!
Iubirea e un sentiment pur vie din suflet si de la Dumnezeu nu ai cum sa o definesti.
Dumnezeu ne afacut pe acest pamant sa ne iubim happy si nu ma refer sa ne iubim cu toti de pe strada sa iubesti o singura persoana.
daca tu iti iubesti parinti ia stai o sptamana fara ei si vezi cati doresti sa fi langa ei asta e iubire happy zic eu big grin eu asta am patit am stat 2 saptamani fara ei si mi s-a facut dor pentru ca i iubesc

| MaliciousDeath a răspuns:

baby don't hurt me, don't hurt me, no more

| Swan39 a răspuns:

Mulţi au încercat să o explice şi să o definească, dar fără prea mare succes. E unul din acele lucruri care nu trebuie explicate şi descifrate, ci simţite.

| LauraAndreea2001 a răspuns:

Iubire nu are vreo definitie, doar o simti!winking

| LauraAndreea2001 a răspuns:

Iubirea nu are vreo definitie, doar o simti!winking