| VacutzaRoscata a întrebat:

Cine se masturbeaza cu dusul?
va place?

Răspuns Câştigător
| Lysm a răspuns:

Astepati vreun raspuns afirmativ? si apoi urma intrebarea ta nr 2. ce dimensiuni are? TU chiar vorbesti serios? Aaa sau poate te incearca curiozitatea si vrei sa vezi niste pareri.Eu spun totusi sa iti cauti un iubit daca duci lipsa si lasa dusul pentru spalat, ce zici.rezonabil ha?smug

8 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Hă? Nu mai găseşte omul obiecte prin casă?

| GGeorgel a răspuns:

Mai gabyy mai perversa mica ce esti tu laughing Cam degeaba intrebi aici ca nimeni nu cred ca iti va da un raspuns sincer. Oricum cred ca ai vrut sa intrebi daca e normal. Cred ca e normal sa folosti orice obiect care tie ti se pare "folositor" atata timp cat acel obiect e curat, care nu te poate rani sau imbolnavi (sa aiba un anumit nivel de igiena)winking

| Cedry2k1995 a răspuns:

U ai incercat asa ceva?batting eyelashes

| Tinkerbell_5346 a răspuns:

Ai mari probleme. Ai imaginatie.

| Bujîe a răspuns:

Încearcă cu bideu'... Poate te satisface mai mult.

| CynicalCunt a răspuns:

@pustoaica : citi ani ani de ce vorbesti asa de ce nu pui punct nu iti este rusine de dinsul?
@Cedry2k : faci de ras nickname-ul.

| pustoaica_5657 a răspuns:

Eu e foarte misto

| pustoaica_5657 a răspuns:

Gabyta eu ma masturbez cu dinsul cind nu un baiat linga mine nu e o rusine tie iti e rusine? de ce este normal citi ani ai