| SnoopyRo a întrebat:

Conteaza marimea penisului? Dau funda celui mai bun raspuns laughing)

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

îl vinzi?

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca conteaza marimea penisului si inca enorm!

| Sonia822 a răspuns:

Mai mult grosimea decat lungimea. Daca e prea lunga, doare. Daca e prea scurta, e degeaba. Daca o ai scurta, trebuie sa te impingi mereu cu putere, ca ii stimulezi clitorixul prin frecare, si astfel simte si ea ceva laughing Nu te descuraja, ca sa nu tina cont de faptul ca o ai mica, compenseaza altfel: fa-te dorit de alte fete, dar sa ai ochi doar pentru ea, mangaie-o mult, sarut-o adanc laughing in gura!

| 1231242 a răspuns (pentru Sonia822):

Aha, de fapt fetele trebuiesc pupate mult în fund asta ai omis „accidental".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU conteaza.conteaza grosimea mai mult, dar mai mult si mai mult conteaza iq-ul. degeaba ai un penis mare daca nu sti sa il folosesti sau esti plictisitor intr-o conversatie.
Majoritatea fetelor sunt atrase de inteligenta nu de capul de jos.

| 1231242 a răspuns:

Salut!

Să ne mănânci și cocoșul și cucul utilizatorilor!