| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e bine sa vorbesc cu fostul stiind ca el are o noua iubita? P.S : i-l iubesc enormsad

19 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu, nu e bine. Daca el este cu alta crezi ca mai simte si el ceea ce simti tu pentru el? Ce rost are sa plangi dupa fosti? Nu te mai gandi, stiu cum e, dar o sa treaca. Timpul le rezolva pe toate.

| michelia a răspuns:

Te roade sa vorbesti cu el chiar daca tu stii ca nu e bine s-o faci. Si lumea tot asta iti spune, sa-l lasi in pace, sa-l uiti, sa incerci sa fii indiferenta.
Dar pur si simplu nu poti, te obsedeaza.
Nu conteaza ce raspunsuri vei primi, o vei face, stiu asta.

| roxynikkkk a răspuns (pentru michelia):

Si eu vreau sa nu mai vorbesc cu el, dar nu ma pot abtine!crying

| michelia a răspuns (pentru roxynikkkk):

Stiu, tocmai de aia ai pus intrebarea, pentru ca te gindesti numai la el desi n-ai vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca prieteni, da! Spune-i ca inca simti ceva pentru el! Daca ii e indiferent, incearca sa-l uitiwinking!

| roxynikkkk a răspuns (pentru anonim_4396):

Stie ca inca i-l iubesc, nu e indiferent, dar nici nu zice nimic.sad

| anonim_4396 explică (pentru roxynikkkk):

Pai daca il iubesti, lupta pentru el ♥!

| roxynikkkk a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba lupt, el mia sp ca tine la noua iubita, dar nu cred... daca ar simti ceva pentru ea nu cred ca ar mai vorbi cu mine, nu?

| anonim_4396 explică (pentru roxynikkkk):

Pai da! Asta inseamna ca inca mai simte ceva pentru tinewinking!

| roxynikkkk a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar degeaba daca e cu alta si nu prea ma baga in seama daca nu-l caut eucryingcrying, nu stiu ce sa mai fac ca sa nu-i mai dau nici un semn eu...

| michelia a răspuns (pentru roxynikkkk):

Te agati de orice cuvint sau gest de-al lui ca sa te alimentezi ca inca tine la tine. Probabil ca tine, dar de ce ar fi cu alta in locul tau?
O sa-l lasi balta de tot doar cind il vei inlocui cu altcineva in inima ta.
Acum sint si sarbatorile ( cica e cea mai depresiva perioada din an) si totul devine catastrofal pentru tine.
Probabil ca ti s-a mai spus de n ori sa faci si altceva, chestii practice: curatenie, mincare, etc sa fii ocupata fizic mai mereu.
Din cite imi amintesc eu, chiar functioneaza.happy
Tu insa vei tot amina asta...

| anonim_4396 explică (pentru roxynikkkk):

Scumpo incearca sa-l eviti, iar daca tine cu adevarat la tine te va cauta elwinking! Indiferenta doare cel mai tarebatting eyelashes!

| roxynikkkk a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,asa o sa fac, iti multumesc! O sa incerc, o sa-mi iau inima in dinti si gata!

| anonim_4396 explică (pentru roxynikkkk):

Ma bucur ca te-am putut ajuta kiss!

| KMaddieK a răspuns:

Sti cum e daca doi fosti raman prieteni ori inca se iubesc ori nu s-au iubit, pentru el, daca nu te mai iubeste poate deveni deranjant doar daca vorbiti cf bine pa, dar sa va povestiti ...hmm, si daca are o noua iubita ar trebui si tu sa nu astepti ceva de la el, adica daca el e fericit fi si u

| a răspuns:

Hey! Pentru inceput, invata sa scrii corectwinking, iar apoi, de ce sa fie ceva rau sa vorbesti cu fostul? Insa atata timp cat il iubesti, cred ca ti-ar face rau acest lucru!

| Different69 a răspuns:

Daca tu te simti bine... vorbeste, oricum... poate te amagesti degeaba.

Răspuns utilizator avertizat
| lavinutsa a răspuns:

Nuwinking
si daca il vrei inapoi ''trage-ti'' un look wow.
cv care te schimba sau fi indiferenta fataa