| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că un băiat care are putina burta poate fi frumos?

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Logic...

| RAY a răspuns:

Pe internet nu are importanta nimic, nu conteaza nimic, nici fizicul dar prima impresie oare nu este fizicul, ca ai putina burtica nu e problema

| Maia55 a răspuns (pentru RAY):

Asta am spus și eu, prima data suntem atrași de aspect. Nu consider ca ai dreptul sa îmi spui ca mint. Tine ți părerea despre răspunsul meu pentru tine, nu ți am cerut o.

| RAY a răspuns (pentru Maia55):

Am dreptul sa ma exprim nu traim in comunism, am dreptul sa te contrazic, sa spun ca nu e adv, cum sa nu am dreptul
. În al doilea rand frumusețea exterioara este trecătoare pe când cea interioara este veșnică

ipocrizie curata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă poartă corset.

| SG1995 a răspuns:

Depinde de dimensiunea burți, dacă nu îți mai vezi jucăria de ea, e o problemă, ete și eu acu 9-10 luni eram piele și os, până am făcut o operație la aproximativ și au băgat ăia vitamine îmi mine, acu sunt mândru de burtica, e mic și nu e incomod. Totuși sportul să nu fie lipsit, că riști să ajungi ca unu din cocalarI aia de nu își mai văd picioarele de burtă.

| Crackman a răspuns:

Atata timp cat esti un bad ass cu burta totul ii ok

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da!
Yes!
Sí!
Да!
Ja!
În ce limbi mai vrei să îți afirm?
A, am uitat de poloneză! Tak!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bărbatul fără burtă e precum casa fără balcon.

| Maia55 a răspuns:

Evident că da! În primul rand trebuie sa apreciem oamenii pentru caracterul lor nu pentru un trup lucrat la sala. Orice persoana poate face asta la un moment dat, orice poate sa își lucreze trupul și sa arate "perfect" dar nu oricine poate avea un caracter frumos. În al doilea rand frumusețea exterioara este trecătoare pe când cea interioara este veșnică. Este normal ca să fim atrași prima data de aspect dar putina burta nu afectează aspectul.

| RAY a răspuns (pentru Maia55):

In primul rand minti

| Marbella188 a răspuns:

Cel mai frumos!

| Jeonghyeo a răspuns:

Numai daca e burta de vita

| Mihai1499 a răspuns:

Băiat? Dacă vorbești de copii, frumusețea intră mai puțin în discuție. De obicei copii arată extraordinar de fragili, de parcă ai putea să-i împingi și să se spargă. E vorba de proporții. Musculatura puțin dezvoltată, piele foarte tânără pe față și lipsa bărbii / posibilitatea ei de creștere.

Sigur, ține-te îngrijit și curat, dar mult mai mult de atât, nu-ți fă tu griji.

Bineînțeles, depinde și la ce te referi prin "puțin de burtă"? Adică, nu ți se văd pătrățele și ai un strat de grăsime deasupra? E normal, dacă poți suge burta sub coaste, e foarte bine. Înseamnă că nu ești într-o formă de calitate, dar nu ești nici deplorabil. Vezi doar să nu fii bădăran și dezvoltă-ți încredere în tine și în propriile abilități. Asta contează mai mult, și oameni încrezători (atenție, nu încrezuți) au un aspect și o atitudine foarte plăcută.

| Deepk a răspuns:

Să fim serioși!
Chiar frumusețe ape tru voi înseamnă doar aspectul fizic al omului?
Dacă un băiat are puțină burtă inseamnă că este gras? Dacă o fată n-are sâni si fund înseamnă că este plată?
Serios măi?
NUUU Doamne!
Fiecare suntem diferiți
Poate pe cineva Dumnezeu a înzestrat cu de toate, iar pe altii aproape ca deloc
Dar asta nu inseamna nimic
Faptul ca daca un baiat are putina burtica nu inseamna ca nu poate avea parte de o iubita care sa-l iubeasca asa cum este.
Daca esti OM, daca esti sincer si tolerant cu ceilalti. Atunci aspectul nici nu mai are importanta!
Niciodată nu trebuie sa te complexezi pentru nimic. Asta e cel mai important
Succes!

| Cicăfreza a răspuns:

Nu cred că contează dacă cineva nu e chiar siluetă. Da eu cred că poate fi happy