| dulcika a întrebat:

Cum a fost primul sarut? e adevart ca te ustura si ti se usuca buzele dupa?

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Nu e adevarat, ...asta e vrajeala fetelor mai mari ca sa t sperie,.
primul sarut e dulce si frumos,.
nu s uita niciodata, asta sa-ti fie clar,...
nu t ustura buzele k nu iti dai cu nimic p ele [ardeirolling on the floor]

85 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Eu pot sa-ti spun cum a fost ultimul sarut de aseara, ca pe primul l-am uitat de mult. Nu te gandi la ce se va intampla buzelor tale, ci la ceea ce vei simti tu si daca vei mai dori sa te saruti cu persoana respectiva, poate tu te astepti la ceva deosebit si sa nu ramai deziluzionata. Oricum cu fiecare sarut inveti altceva.

| Sara a răspuns:

Innebunesc rolling on the floor Asta de unde ai mai scos o? Sunt o gramada de chestii cu sexul prima oara, dar si cu sarutul frate... ohoaa laughing
da. te ustura ingrozitor, mai bine nu incerca. Nu i de tine frustrated

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Bestial. Am tinut ochii deschisi si ma uitam la cer, asa ca am ametit! Nu au fost fluturasi, dar au fost stelute!winking

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Nui adv e pentru prima oara cand aud asa ceva ...este un simplu sarut mie una nu mi-a placut sa simti cum le atinge cineva e oarecum ciudattonguetonguetongueda mi se muiasara picioarele de imi venea sa ma pun in fund in mijlocu straziilaughinglaughing

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

BRO pai ma gasisem cu cine sa ma sarut prima oaralaughingcica era si el mare smecher da era... o fleasca de baiatlaughingaolo doamne mi-a ruinat naibilui visele despre primul sarut ...cand l-am pupat am crezut ca pup o sticla de suclaughingm-a sarutat ca si cum m-ar fi popat pe obraz... apoi am aflat ca el asa stie sa sarutelaughing

Janina
| Janina a răspuns:

Doamneee au aparut mituri se despre primul sarut laughing
stai linistita, e ok
totul e in regula tongue
e chiar frumos, o sa iti placa si apoi o sa mai vrei laughing
daca tu te sperii de sarut sexul o sa fie un sport extrem laughing

| catalina_2916 a răspuns:

Nu e adevarat...doamne fereste! e chiar f placut... e ceve magic... zici ca lumea nu mai exista. k esti doar tu cu el/ea... k timpul se opreste in loc...ai o multitudine de fluturashi in stomac. emotii ...pana si teama k te vei face de ras k nu te-ai mai sarutat cu nimeni e magica... n-ai de ce sa te temi... o sa-ti plac extraordinar de mult...

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Dap, daca te saruti cu un tip/o tipa cu herpes. Sau daca dupa ce te saruti te duci in desert pentru o perioada lunga de timp, fata apa.
E doar un sarut, nu dezhidrateaza, nu ustura.

| AngiiiBlake a răspuns:

:O cum sa te usture buzele`?laughing
asta`i culmea`!laughing
sa fim seriosi`big grin
eu am avut primul sarut ieri`love struck eram la suc noi doi si inca 3 prieteni.si ei s`au dus pana afara.si am ramas noi doi singuri`love struck si mi-a cerut un sarut si am zis ca nu`laughing si s`a indepartat de mine`straight face si m`am apropiat eu` de el`love struck si l`am sarutat`=p~
P. S.: Nu e greu`big grin doar ca eu atunci am baut suc si el bere.si fumase. dar n`am simtsit nici`un gust. dupa sarut m`a intrebat daca e naspa gustu` de bere.si eu` am zis ca nu`.laughing
Mna` te las`:* bafta`!smug [dar totusi`mie mi s`au uscat buzele`batting eyelashes]

| andreea_8479 a răspuns:

Aolo.nu.stai linistita cine te a speriat asahee hee
este adevarat ca primul sarut nu cred ca il uita nimeni... dar nu din cauza astahee hee
va fi ceva frumos sh magic t asigur...succes:p

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Nu-i adevarat asa ceva...primul sarut este ceva special si nu poti sa-l descrii ...sau sa descrii ceea c ai simtit...fiecare simte ceva aparte...

Răspuns utilizator avertizat
| alexandru14 a răspuns:

Eu nu am simtit si nici nu simt nimic dupa primul sarutlaughing parca nici nu ar fi existatrolling on the floor. cand ma intreaba careva daca m-am sarutat sunt tentat sa ii raspund cu nu; D

| chris_2294 a răspuns:

Primul sarut e cel mai frumos...e adevarat ca ti se usuca buzele asta depinde de organistul fiecarei fete. Ce stiu si sunt convinsa e ca nu te ustura buzele doar daca persoana cu care te saruti are mustata dar nu e neaparat la toate la fel

| Delisha a răspuns:

hee hee.cine a ras in felul asta de tine?
E cel mai minunat lucru...vei vedea.Nu are ce sa te doara, doar daca puneti lipici pe buze(era o gluma)laughing
Stai linistita...

| mya_4475 a răspuns:

Poi depinde cat te saruti...
nu la primul sarut dar la prima intalnire cu sotu meu mam sarutat atat de mult incat a doua zi mi sau umflat buzele si am facut bubite va dati seama cata pasiune am pus inacel sarut...:d

| VoiRamaneOEnigma a răspuns:

[-x. nup. nu'i adevaratlaughing.
asa ca nu'ti fa probleme...
da'i inainte.
si sa vi sa ne povestesti cum a fost

| milckey16 a răspuns:

Iex doamne imi aduc aminte ca imi ramasese saliva si el ma tinea in brate si eu nu mai stiam ce sa fac sa o sterg de aia mi s-au uscat buzele dar nu m-a usturattt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce face? rolling on the floor Nu te ustura nimic, treci la treaba cu incredere big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DaRlInGIlLuSiOnS pai cum asa? Nu avea ala crengile in jurul tau? big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ustura, si te mananca, si vai de tine, sa nu saruti un baiat ca e grav!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am darutat cu bogdi si sunt de 10 si nu mi sau uscat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereshte ...de unde ai luat tu asa ceva? primul sarut e foarte frumos... dulceeeeeeee... dupa aia ai sa mai vrei sa te saruti... te asigur...nu-ti fie frica...incearca...o sa se primeasca ...si stai fara griji ca nu te ustura si nicu nu se usuk buzele...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la primul meu sarut baiatul ma tot musca si dupa asta, intra-devar ma usturau/dureau buzele, poate la asta se referea cine ti-a zis happy.

E frumos primul sarut, sa ne povestesti cand o sa ai parte de el.

Bafta, ciao!:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu m-am sarutat. e el rusinos...si nu stie... dar il voi lua usor...si vom invata unul de la altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui de loc adevarat. primul sarut ii duuulce si foarte frum are dreptate fata de mai jos doar nu te dai cu ardei poti sa te saruti linistita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intampllat la fel... mi s-au uscat buzele.pe bune