| anonim_4396 a întrebat:

Cum aratati persoanei de langa voi ca inca o iubiti si dupa mult, mult timp impreuna?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prin multe lucruri i poti arata afectiunea unei persoana, sa fi langa ea la greu, sa vb cu ea, sa o intelegi, sa o iubesti etc

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca vizionezi mult prea multe seriale siropoase.Viata reala difera de cea virtuala sau de cea prezentata in filmele de televiziune. Timpul in relatie inseamna rutina. Rutina in relatie inseamna plictiseala si in final "moartea" marii iubiri. Este doar o constatare de-a mea deci nu este obligatorie in cazul tuturor. Iti doresc sa fii mereu iubita si implicit fericita.

| LoveSleep a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Genial răspuns.
Contribui și eu cu un vot dacă contează.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu este fictiune, am constatat-o pe propria-mi "piele" in relatiile avute. Iti multumesc pentru apreciere si pentru votul acordat.

| LoveSleep a răspuns:

O sun și îi zic așa: Ești mult mai bună decât tipa cu care am făcut sex acum 5 minute.

| Atlas33 a răspuns:

Daca vorbim despre iubire, lucru despre care nu prea avem habar, nu conteaza multul sau putinul timp petrecut alaturi, din contra, un muschi devine mai puternic cu cat il lucrezi mai mult.

| raluca2711 a răspuns:

Prin multa atentie din partea ta, prin gesturi simple, spunandu-i c-o iubesti din ce in ce mai des, prin mesaje dragute atunci cand nici nu se asteapta. Daca iubesti o persoana e imposibil sa nu stii cum sa-i arati lucrul asta.