| sînziana24 a întrebat:

Cum as putea sa'l conving pe iubitu meu ca tin la el mult de tot? certurile din ultimul timp ne'au cam indepartat si acum as face multe numai sa'i arat ca sentimentele mele fata de el sunt sincere...astept niste sfaturihappymersi mult

5 răspunsuri:
| karrinna a răspuns:

E chiar foarte bine ce vrei sa faci dar lasa`l asa o sa vada ca ti la el daca il iei cu zugu zugu poate i se urca la cap [love struck]

Sincer am fost in situatia ta si am vrut sa fac la fel dar dupa m`am dat cu capul de peretii. Parerea mea!

Faci cum crezi oricum succes sa intri sa ne spui cum a fost. :d

| Liberty a răspuns:

Si eu am trecut prin asta spunea sa-i demonstrez ca tin la el. odata s-a intamplat ceva si am plans de fata cu el si atunci si-a dat seama ca il iubesc. Ai putea sa te intalnesti cu el intr-un loc unde sunteti doar voi 2 si acolo ii spui tot ce nu iti place...si iti spui si sentimentele. daca te iubeste o sa inteleaga. Fundahappy?

Răspuns utilizator avertizat
| ALeXAndrA_9948 a răspuns:

Uite:o sa-ti dau un exemplu.eu am 14 ani si sunt cu un baiat de 19 ani.eu sunt indragostita de el de mai mult de un an, si in urma cu cateva saptamani el mi-a cerut prietenia.pana atunci ne intalneam, ma pupa, ne luam in brate, etc.in momentul in care mi-a cerut prietenia, eu am vrut sa fiu sigura ca ma place si ca tine la mine.(sa fiu sigura ca nu vrea sa faca misto de mine)

el mi-a demonstrat asta...
ne-am inatlnit pe la 21:30, era putin intuneric si eram singuri.ma luat de mana si m-a sarutat apoi mi-a spus ca ma iubeste intr-adevar si ca el nu vrea sa profite de mine! mi-a spus apoi multe lucruru ffff frumoase, apoi i'am spus si eu ca simt aceleasi lucru! modul in care vbea cu mine, si gesturile, iar in final faptul ca si-a dat sentimentele pe fata m'a impresionat enorm.cred ca asta ar trebui sa faci si tu.BAFTA!

| bebpinnck a răspuns:

Bune.nu stiu fa ceva frumos ce nu ai facut niciodata pentru el...[:X]