| sorin12 a întrebat:

Cum combin o fata? Mai clar... stiu ca ma place si o plac si eu, dar care sunt cuvintele care trebuiesc spuse? as vrea daca se poate sa fie mai romantic big grin

Răspuns Câştigător
| anonimus321 a răspuns:

" Hei, vreau sa iti spun ca imi placi foarte mult, imi placi pentru ca esti o fata minunata, speciala, frumoasa si inteligenta..imi placi pentru ca esti cea care a reusit sa-mi fure inima, gandurile si iubirea pe care o asteptam sa o dau unei fete speciale, iar tu ai reusit sa mi-o furi.Esti o parte din inima mea, vrei sa fi iubita mea? " Mai romantic de atat nu se poate, nu vei da gres!

| shadow72 a răspuns (pentru anonimus321):

Pana termina fraza asta fata are timp sa isi bea cafeaua sa se si gandeasca... dragut

| anonimus321 a răspuns (pentru shadow72):

Spune-o printr-un mesaj! Eu ti-am dat cel mai romantic mod, acum tu spune-o direct sa nu aiba timp de cafea si sa-ti spuna direct "nu prea vreau sau ma mai gandesc."

| shadow72 a răspuns (pentru anonimus321):

Fratioru nu ma invata pe mine ci explica-i domnului sorin....si e cam aiurea sa ii dai unei fete un astfel de mesaj...te va considera fatalau nu romantic.incearca si te vei convinge

| anonimus321 a răspuns (pentru shadow72):

Pardon,surioara..ai incercat tu asta si nu ti-a reusit? Inseamna ca fata te stia deja de golan si mincinos, de asta nu te-a acceptat.

| shadow72 a răspuns (pentru anonimus321):

Funny...da sunt golan, mincinos mai rar....cu toate astea am langa mine una dintre cele mai frumoase fete din liceu, care e prima din generatia ei la note si ghici, chiar vorbeam cu ea si spunea ce aiurea sunt abordarile pe facebook si prin sms.
nu e dragut cum baietii rai au cele mai bune fete?

| sorin12 explică (pentru anonimus321):

Ma va face sa par putin catelus, dar cu mici ajustari va fi foarte bine, mersi mult!

| anonimus321 a răspuns (pentru shadow72):

Hai,nu zau? Nu-mi spune ca ai vrea sa te si cred? Frate, difera, fetele sunt diferite, nu te astepta ca toate sa nu accepte atunci cand le spui asemenea cuvinte. Tu nu vezi ce cuv am scris? Orice fata ar accepta, vai de barbatia ta...

| shadow72 a răspuns (pentru sorin12):

Putin?!

| shadow72 a răspuns (pentru anonimus321):

E vai de barbatia mea ca nu dau mesaje la fete sa se combine cu mine! ok termin ca nu e frumos sa ne certam aici

| anonimus321 a răspuns (pentru sorin12):

Cu multa placere, sunt sigura ca nu vei da gres. Astept sa-mi spui cum a decurs! Succes :*

11 răspunsuri:
| sorin12 explică:

Binenteles ca nu ii voi trimite mesaj sau nu ii voi trimite pe facebook... si eu sunt de parere ca asemea chestii trebuiesc spuse in fata, uitandu-ma adanc in ochii ei. Daca ma place nu isi v-a bea cafeaua laughing daca nu atunci nici nu imi pasa ce iese!

p.s: pe 14 februarie ii v-oi spune ca o plac, pana atunci n umai bine! happy