| IAmDone a întrebat:

Cum e primul sarut?
La ce varsta l-ati avut si regretati? Adica va placea persoana respectiva? eu am 14 si nu am avut nici pupic. sad

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, intrebarea in sine e extraordinară :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, printre cele mai extraordinare întrebări. E o ruşine ca la 14 ani să nu te-oi fi sărutat niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, oricum cu generatia asta e o rusine ca n-ai facut altceva la 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Meh, eu am 13 ani, deci îs foarte tânără, iar uneori sunt şi luată-n râs că nu m-am sărutat niciodată... ( laughing ) Eh, măcar de-aş fi avut 60, aş mai zice şi eu... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

You are a baby, daca nu simti nevoia n-are de ce sa te deranjeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu câţi ani ai?smug Sper că nu te deranjează întrebarea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa-ti spun, nu flirtez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E iocent, cu un pic de tremurat in buze o senzatie de placere linistitoare si un sentiment de fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 imi placea foarte mult de persoana respectiva!

| Grigore666 a răspuns:

La 14 ani copile nu-i nimic.Pentru că dragostea vine când te aștepți mai puțin, și nu ai limită de vârstă când te izbește te izbește.Dar nu săruta fără să simți nimic și nu cu mai mulți și cu unul singur.

| Dulcika28 a răspuns:

Nu iti facegriji, o sa ai parte si tu de primul sarut cand va veni persoana potrivita. Sper ca te-am ajutat!

| Andradalove a răspuns:

Eu l-am avut chiar anul trecut in clasa a 5-a cu un baiat cand ne jucam adevar sau provocare. Si nu regret nimic pentru ca lui ii placea de mine :*