| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa faci ca persona cu care te-ai intilnit sa se intorca la mine macar ca are multe prietene care se distreaza dar care nu se intilneste? este posibil ca el din nou sa fie cum mine? el olecuta ii incurcat ba ii place ba nu-i place?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine ca stii ce vrei.

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Sunt eu singura care nu a priceput o iota din textul de mai sus? Vrea si eu o traducere coerenta va rog frumos happy

| neutrino a răspuns (pentru Vix999):

Ceri imposibilul. Persoana a intrebat pe limba ei, iar eu am dorit sa o bag in seama, ceea ce nu cred ca se astepta. Si, uite asa, am raspuns si eu pe limba mea.

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

E...sa nu zica lumea ca nu am incercat happy Ma asteptam ca nu voi primi un raspuns pozitiv pentru ca orice om cu un minim de logica are dificultati in a pricepe ceva din textul atat de elaborat de mai sus.

| neutrino a răspuns (pentru Vix999):

Un nebun a aruncat o piatra in lac si...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai edita intrebarea sa fie cat mai lizibila ochilor nostri ar fi minunat

| Rolandgl a răspuns:

laughing Uita-te ¨olecuta¨ dupa vreun numar de la Mama Omida poate ai noroc laughing. Oricum e deasa tare ceata cu privire la ce s-o fi intampland in viata ta. Poate Omida o sa reuseasca.