| razvangeorge2008 a întrebat:

Cum sa abordez o fata pe internet? ce intrebari sa-i pun ce sa-i zic sa o cuceresc de tot?

2 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Tu cred ca ai probleme grave, e a doua intrebare pe care o pui pe TPU, chiar nu ti-e rusine asa ca baiat sa pui astfel de intrebari? Maine ne vei intreba cum sa zambesti sau cine mai stie ce prostie... fetele nu sunt de tine, esti prea mic pentru lumea asta, mai bine du-te la scoala si invata.

| gdez a răspuns:

Acum depinde si cati ani ai. Intreab-o ce face in primul rand. Fa-o sa rada, fetele adora sa aiba langa o persoana care o amuza, o face sa rada..si dupa totul va merge de la sine.