| ºRaLuKaº a întrebat:

Cum sa-i spun fostului sa ma lase in pace? Adica. am fost impreuna, dar, sincer nu l-am iubit nici un sfert din cat te tare ma iubea el acum e impreuna cu cea mai buna prietena a mea si, nici ea nu-l place dar el ne place pe amandoua la fel adica semanam foarte mult oare ce fac sa ne lase?

Răspuns Câştigător
| GAbyCzl a răspuns:

Ori ii spuneti sincer ca nu merge dar o sa fie o mare durere pentru el o sa isi faca rau singur pentru ca vrea sa fie cu tine sau pretena ta. aveti grija cum ma exprimati este o durere foarte mare cand iubesti o persoana si esti respins doare tare orice mod de a spune dar asta e.sad

6 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

"Poi" cati ani ai? nu e frumos sa-ti bati joc de sentimentele cuiva

| ºRaLuKaº explică (pentru SentimentalConsil):

Sa sti ca noi am facut asta pentru ca el nu si-a cerut niciodata scuze de la noi si n-am de ce sa-mi cer eu din cauza lui puteam face cancer la san desteptulestraight face

Răspuns utilizator avertizat
| ºRaLuKaº explică:

Poi am fost cu el impreuna pentru ca vroiam sa-l facem fericit el spune ca ne iubeste doar pe mess... si la scoala abia daca mai vorim... Adica, De obicei ne pisca de cur si gesturi din astea nu vrem sa-l jignim

| ºRaLuKaº explică:

Ce bine ca macar Valentina ma intelege ce oameni.

| ºRaLuKaº explică:

Buna din nou oh... dar e greu sunt din nou impreuna cu el de data asta poate voi invata sa-l plac macar acum ma baga in seama si iesim des cu prieteni azi m-a invitat de exemplu sa mergem la o intalnire si azi cu prieteni deci nu stiu ce sa zic...