| CristinaIoana8888 a întrebat:

Cum sa il satisfac nebunește pe iubitul meu fără a face sex? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Raspunsul dat de AlMaDi nu e rau, daca esti dispusa sa te dezbraci in fata lui... ii spui ca ti-ar place sa il vezi cum il exciti, si cum se satisface in timp ce te priveste, sau ii faci surpriza un masaj si ii atingi senzual tot corpul, ajungand tot mai aproape de "organ" si cand observi ca i s-a sculat (presupunand ca e in boxer, de exemplu, la masaj), ii spui ca ar fi mai bine sa ii dea jos, sa nu il stranga, in timp ce iti bagi degetele pe sub boxer so incet incet mai in interior si mai jos tragi de ei, pana ramane fara ei si ai in fata ta scula lui sculata si dura, apoi te joci cu degetele pe testicule si pe gland, la inceput incet, si :p mai departe sigur stii, pana in momentul in care ejaculeaza si in timp ce ii faci laba cu o mana, cu cealalta te joci cu testiculele

| darrio2007 a răspuns (pentru Goete):

Ce imaginatie ai! Cred ca te pricepi la masturbat.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incerca sa nu -l exciti deloc, ca-i mai sanatos pentru amandoi, atata vreme cat este exclus sexul!

| minrest a răspuns:

Ii faci o tocanita cu carne de vita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru minrest):

Dezbrãcatã.

| Sentry a răspuns (pentru minrest):

rolling on the floor))))))))))))))))))))) si i-o arunci in fata (ca sa continui)

| suntserios a răspuns (pentru minrest):

Un pic picanta... si o bere neagra. Merge

| Hammurabi a răspuns:

Fără nimic legat de sex, ce anume să satisfaci nebunește? laughing))))

| sofisis a răspuns:

Imposibil. Fara nici un fel de contact sexual, nu poti satisface nebuneste un baiat/barbat.

| mentholinks a răspuns:

Vorbesti cu cea mai frumoasa prietena a ta sa-l satisfaca.

| AlMaDi a răspuns:

Lasandu-l sa se satisfaca in timp ce te priveste goala si satisfacandu-te la randul tau?!
Se satisface singur si nici nu e sex. laughing

| CristinaIoana8888 explică:

Excluzand chiar si sexul oral, am uitat sa mentionez

| SG1995 a răspuns (pentru CristinaIoana8888):

Păi ar rămâne handjob, sex anal.