| aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Cum sa slabesc mult asa incat de la 77 de gk sa ajung la 60 avand in vedere ca am 170 inaltime... sport fac acasa exercitii jumatate de ora pe zi va rog ajutati-ma cu tea mai eficienta reteta m-am saturat sa ma simt urata si grasa va rog frumos ajutati-ma

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dede11112 a răspuns:

Nu prea le am cu retetele dar pot sa iti spun cate ceva
mananca din 3 in 3 ore(organismul asimileaza mai bine...cate putin si cu cat mai putine calorii)
daca ai sala te sfatuiesc sa te duci de 3-4 ori pe saptamana si dupa antrenamentul cu greutati faci 30 minute cardio (banda/bicicleta atunci organismul este in modul de ars grasimi)
daca ai bani iti poti luat si niste l-carnitina( ca sa ti metabolismul alert)

| Shadowish93 a răspuns:

Incearca sa iti faci un abonament la sala, daca ai rabdare si incredere in tine ca poti sa faci asta o sa ai rezultate dar cu timpu tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru Shadowish93):

Fara o alimentatie corespunzatoare antrenamentul la sala nu valoreaza DOI BANI ( chiar daca e de slabit, masa musculara, rezistenta, etc. )