| Superior a întrebat:

Cum unele femei care lucreaza in industria porno zic ca o fac pentru copii lor? Daca as fi copilul uneia dintre aceste femei,m-as sinucide stiind ca presupusa mama primeste in ea, sperma la sute de barbati prin toate gaurile...

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu toata lumea are aceeasi inclinatie spre tragedie ca tine. In plus, in majoritatea aczurilor, copiii nu afla decat cand sunt adulti si atunci sunt mult mai intelegatori cu greselile parintilor lor.

| RAY a răspuns:

Nu primeste nici o sperma, in toate filmele totul e protejat ce vezi acolo plus analizele la zi, nu cred ca alea din porno fac pentru copii ei,da gandeste-te rational luam o fata saraca care traieste in saracie si e frumoasa si fata asta daca se dezbraca si face sex cu unu primeste cateva sute de euro de ce sa nu o faca? tu stii cum e cand ti foame,cum e sa traiesti in saracie lucie sa nu ai un scop,sens in viata asta si vine x si isi da banii pentru sex e de vina numa fetele? daca barbati nu ar vedea acele filme porno nu ar exista asa ceva, nu da vina numa pe fete, daca la fata x i place sexul care e problema ta? fiecare face ce vrea, hai sa nu judecam pe alti, cei care se dau sfinti sunt mari ipocriti, pe bune daca ti-as da ultimul sistem de gaming nu ai face sex cu mine presupunand ca sunt gay si ca as avea banii, omul e in stare de orice pentru banii

| Mayhem666 a răspuns:

Fiecare face ce doreste cu corpul sau, nimeni nu este in pozitia sa judece alte persoane dupa faptele pe care le face. Poate acele femei erau disperate dupa un job, pentru ca doreau sa isi ajute copii sa duca o viata fara sa le lipseasca ceva necesar. Este adevarat ca nu sunt un exemplu de urmat, dar totusi macar ele fac ceva pentru copii lor, altele ii abandoneaza, de ele ce mai zici, alea se pot numi mame, daca isi abandoaneaza copii?

| SG1995 a răspuns:

Știi că există famili în care să fii actriță *** e tradiție de familie?

| VibeTrix a răspuns:

Asa e, si eu m-as sinucide daca mama ar face asa cevalaughing Wtf.
Eu inteleg ca unele femei au nevoie de bani, dar nu castigati asa... e foarte ciudat, la fel ca mine. happy

| Superior explică (pentru VibeTrix):

Hmmm,observ ca avem cateva chestii in comun cu care suntem de acord happy

| VibeTrix a răspuns (pentru Superior):

Tareeee, inseamna ca gandim bine happy

| PersonajFictiv a răspuns:

Banuiesc ca, daca o faca ca nu alta sansa, nu am dreptul sa o judec.
Fiecare e cu ale lui, stii cum e, cine e perfect sa arunce cu piatra in ea, eu nu imi permit.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Daca o face ca nu are alta sansa*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere exprimarea ta, poate i-ai face o favoare...

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa insinuezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Hmm... Oare ce a vrut poetul sa spuna?

| Kira5854 a răspuns:

Te gandesti ca poate acele femei vor sa isi atinga un scop? Unele poate se intretin la facultate, altele poate nu au ce manca de pe o zi pe alta, altele poate au porbleme medicale, care pe camera nu se vad, care le costa destul de mult sau parintii au probleme.

| CodyObrain a răspuns:

Wow, o gramada de destepti in sectiunea de comentarii, asa ma luati apararea prostituatelor, de parca nu ar avea unde sa lucruze asa le jeliti, ce patetici sunteti, viermi ai societatii, apropo daca nu o duceti bine si aveti in familie mama/tata dispusi sa suga o acadea sau mai multe, lasati aici un mesaj, sau daca vreti sa o faceti voi, de ce nu? Astea sunt exemplele de urmat pentru generatia viitoare, nu ai bani s-au esti "bolnav" te duci si te tragi ****, e mai usor sa obtii bani asa decat sa iti gasesti un job banal. Tarfele sunt mamici de treaba in mentaliatea unora.Acum nu vreau sa va zic ca este gresit cum ganditi, pana la urma "carnea de tun" trebuie pastrata in conditii bune, fara suparari.

| Superior explică (pentru CodyObrain):

Cineva ce intelege ce vreau sa spun...

| CodyObrain a răspuns:

Eu unul iti zic sa nu mai cauti raspunsuri la intrebari de genul acesta pe TPU. Dupa cum vezi majoritatea sunt oameni de ultima speta, astia si-ar vinde trupul si pentru o felie de paine, si dupa ar zice ca nu e nimic gresit cu asta " ca fiecare face ce vrea cu trupul lui".Eu intru pe TPU doar ca sa ma amuz de oameni de genul asta, vreau doar sa vad cum o mai duce clasa de jos, cei minunati plini de idei "magnifice".