| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex cu partenera si mi-am dat drumul in ea, cear trebui sa faca sa nu ramana insarcinata? pastila de a 2 a zi?

7 răspunsuri:
| Lucky9441 a răspuns:

Clar, da.

| Demise a răspuns:

Neaparat! Si pastila se ia de cateva ori pe an, nu foarte des. Deci alta data sa nu iti mai dai drumul in ea.

| ionutrazvan1996 a răspuns:

Pai dc sa nu-mi mai dau drumu in ea?

| Bogdan1o a răspuns (pentru ionutrazvan1996):

Tocmai sa nu ramana insarcinata... sau foloseste prezervativ...

| ionutrazvan1996 a răspuns (pentru Bogdan1o):

Daca folosesc prezervativ e ca si cum mias faca la*a, ce rost mai are sa folosesti prezerv? e mai bine asa...

| Bogdan1o a răspuns (pentru ionutrazvan1996):

Atunci sa ia anticonceptionale...dar nu pastila de-a 2-a zi... aia se ia doar odata la cateva luni, chiar in cazuri extreme cati ani ai? ce preferi, sa faci sex cu prezervativ sau sa cresti un copil? laughing gandesre-te

| Ferry_Toth_1980 a răspuns:

In primul rand sa nu iti mai dai drumul in ea, da pastila e posibil sa ajute