| antoniaidk a întrebat:

Daca aseara am facut sex neprotejat in piscina cu iubitul meu si azi mi-a venit ciclul e imposibil sa raman gravida, nu?

26 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper ca era piscina voastra proprie si persoanala ca altfel nu vad de ce trebuie ca altcineva sa se scalde in fluidele voastre

| mihai69 a răspuns:

Gravidă - nu. Dar ceva infecții vaginale s-ar putea să culegi de acolo.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mihai69):

N-am inteles care si de ce una din postarile mele este eronata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

E inculta pentru ca incurajeaza oamenii sa se informeze inainte sa faca un lucru care poate fi daunator pentru ei? laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu la asta ma refeream cand am spus ca este inculta. Ma refeream la faptul ca spunea ca biologia de clasa a 6-a ne invata bunul simt si ca din bunul simt fac parte: functionarea corpului, puta, protectia si asa mai departe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Asta ai inteles tu? laughing Aw.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ca a indicat biologia de clasa a 6-a. In primul rand biologia se face in clasa a 7-a. Apoi in aceasta clasa nu se invata despre sex si "inmultirea" oamenilor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Iei lucrurile prea mot a mot.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Tu poate ai facut-o in a 7-a, dar si eu imi amintesc ca e materie de clasa a 6-a laughing nicio diferenta, totusi, cand esti suficient de matur sa faci sex, trebuie sa fii suficient de matur si cat sa intelegi cum iti functioneaza corpul.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici ai dreptate, dar nu-i de vina cine nu intelege, e de vina cine transmite.
Napoleon avea langa el pe cel mai prost subofiter, caruia ii dadea sa citeasca ordinele ce vroia sa le transmita la subordonati si trimitea ordinele doar daca erau intelese de acesta.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand biologia se ocupa de animale, anatomia se ocupa cu oameni.
De regula, in clasa a 5-a se face botanica - plante, in a 6-a biologia - animale, in a 7-a anatomie. Dar depinde si de profilul liceului.

| mihai69 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Pentru că „N-ai de cat"winking

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mihai69):

Pai daca as putea corecta dupa ce pleaca dein chenarul de tiparire!

| mihai69 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Păi chiar poți! mergi la profilul tău, răspunsurile mele, alegi răspunsul și apeși pe [Modifică]; e valid vreo 24 de ore după ce postezi.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mihai69):

Multumesc!

| LPCTSTR a răspuns:

Tot ce e posibil, fata mea.

| Dalmore a răspuns:

Please, nu mai face sex daca nu ai cunostinte de baza si de bun simt despre chestia asta.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Dalmore):

Dupa tine, cei care n-au cunostinte sexologigice nu trebuie sa faca sex? Ce cunostinte de bun simt trebuie sa ai ca sa faci sex? Nu vezi ce ridicol(a) esti?

| Dalmore a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Corect. E ridicol sa-mi dai asemenea reply. Cunostinte de bun simt: cum iti functioneaza corpul, puta, protectia si asa mai departe. Biologie de clasa a 6-a.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Dalmore):

Biologia nu se ocupa cu bunul simt. De bunul simt se ocupa etica, morala (moralitatea), care emit norme de comportament apreciate de majoritate.

| Dalmore a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Mor de ras.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Dalmore):

N-ai de cat, ca ramanem fara o inculta.

| Dalmore a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Extraordinar. Mai spune-mi

| Jonas94 a răspuns:

Nu e posibil. Ciclul este garanția că nu ai rămas gravidă!

| AnonImOO000 a răspuns:

Este foarte posibil

| Alexandraseia77 a răspuns:

Nu e posibil stai linistita