| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac sex cu o fata cu prezervativ, exista riscul de a ramane insarcinata? Cum pot evita sa ramana insarcinata?(daca ramane)

9 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca prezervativul e pus corect, nu exista sansele de a ramane insarcinata.

| RoCkKiD a răspuns:

Prezervativul are gen 1% șanse să eșueze. Dacă vrei să fii 100% sigur mergi cu o dublă contracepție deși mie îmi pare puțin overkill.

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual este protejat, cu siguranta ca nu va ramane gravida. Dar, atentie! sa nu se rupa prezervativul si tu sa nu ejaculezi in ea.

| peperonies a răspuns:

E posibil dar statistic e improbabil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te protejezi nu este isc insa daca se rupe- estee. Sper ca te-am ajutat succes

| UzOm a răspuns:

Pune doua prezervative si gata. ^.^

| WEneedPirACY a răspuns:

Daca vrei sa folosesti un prezervativ nu incerca sa pompezi ca nebunu, mai ales in cazul in care unele prezevative se rup foarte usor, inainte de ale folosi incearca sa le intinzi sa vezi cit de rezistibile sunt.

| Badumtsss a răspuns:

Daca te protejezi cu prezervativ nu poate ramane insarcinata