| Andrei6978 a întrebat:

Daca fata are chiloti si pantaloni subtiri si eu chiloti poate trece sperma? Ea e virgina exista risc de sarcina?

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil esti teribil de micut de varsta, daca nu stii nici macar atat lucru, ca o fata/femeie poate ramane insarcinata NUMAI prin contact sexual vaginal, nu prin haine, nu cu perdeaua, apa din baie, wc sau alte degete murdare.

| Andrei6978 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc de intrebare! Este 100 sigur?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei6978):

Mai iti explic odata: o sarcina se poate produce NUMAI daca exista sex cu penetrare vaginala si femeia este in perioada fertila!

Cu chilotii, perdeaua, prosopul, apa din baie, blugii si degetele murdare este imposibils a se produca vreo sarcina (adica sa ramana femeia gravida).

| Andrei6978 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc pentru rabdare! Sper sa fie bine! O persoana mi-a zis ca se poate si sunt foarte stresat si nu pot dormii noaptea! Pantalonii ei erau destul de subtiri si sper sa nu fi ajuns la vagin! Nu mi-am dat seama pe moment si de cateva zile nu am liniste!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei6978):

Mai baiete, tu tot nu ai priveput ca spermatozoizii NU traiesc in aer liber sau pe haine?
Cum dumnezeu sa ajunga in vagin, daca vaginul este un organ 100% in interiorul burtii femeii?
ce crezi ca-s furnici sa mearga prin haine si apoi sa-i intre femeii in vagin?

| Andrei6978 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc multt!

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata nu exista risc de sarcina.

| Goete a răspuns:

Deci,
Mama cand m-a facut pe mine Stiu Sigur ca avea chiloti, adica mi-a spus ca avea scris pe ei Luni, Marti etc...
Deci ca raspuns la prima parte a intrebarii oto pot spune ca o fata, care e mama, are chiloti, chiar mai multi.
Ca si tu ai chiloti, e normal.

Totusi tata a ***-o pe mama si m-am nascut eu, si mama era virgina.

Deci, degeaba ai chiloti

| Andrei6978 explică (pentru Goete):

Cum adica?

| Goete a răspuns (pentru Andrei6978):

Adica una e sa ai chiloti in sertar sau dati jos si alta e sa ai chilotii pusi pe tine

| Andrei6978 explică (pentru Goete):

Deci nu sunt sanse nu?

| Goete a răspuns (pentru Andrei6978):

In Romania la scoala nu invatati sexologie?

| Andrei6978 explică (pentru Goete):

Nuu

| Goete a răspuns (pentru Andrei6978):

Atunci ar fi cazul sa te AutoEduci

| Cutezătorul4k a răspuns:

Nu are cum sa treaca nimic, stati linistiti. Nu exista risc un risc asa.

| foreverme9500 a răspuns:

Nu ai cum sa o lași gravida.Gravida putea să fie doar daca te-ai terminat in ea, și multe alte chestii pe care probabil nu le înțelegi.Nu lași o femeie/fata așa ușor gravida.Iar daca data viitoare aveți chef de așa ceva, macar folosiți prezervativul daca totuși simțiți nevoia.