| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi place de un baiat pe care il cunosc de la gradinita si cu care am mai fost o data si si el ma place, dar eu sunt cu un alt baiat care de asemenea ma place si eu il plac si pe baiatul respectiv si pe el. Ce ar trebui sa fac?straight face

Răspuns Câştigător
| FunnyMoment a răspuns:

Buna! Pai in primul rand vreau sa spun ca ar trebui sa faci ce iti spune inima, pentru ca ea e singura care niciodata nu glumeste cu tine.Incearca sa stai o vreme fara nici unul din ei si sa vezi care iti lipseste mai mult.
Gandeste-te si de ce te-ai despartit de el,adica din ce motiv,si vezi daca asta s-ar putea intampla si cu actualul.
E bine sa te gandesti ca si pe fostul il cunosti de mult timp si cele mai solide relatii provin din cele mai solide prietenii.big grin
Nu te uita atunci cand alegi intre ei la care arata mai bine, ci numai la cel ce se poarta mai frumos cu tine, cel ce nu tipa si nu iti vorbeste urat etc. Sper ca ti-am fost de ajutor.big grinFunda?batting eyelashes

FunnyMoment

5 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Alegel pe cel care iti place mai mult

| CrisDdf a răspuns:

Faza e ca amandoi se poarta frumoslaughing.Si de aia nu stiu pe care sa-i aleglaughing

| Mihaa12 a răspuns:

Eu nu inteleg happy iti plac doi baieti? Cam complicat dar alege-l pe cel care crezi ca merita si [ iti spun pentru ca am trecut prin asta ] daca inima iti spune sa fi cu un anume baiat nu asculta de oameni.

| Lorrik a răspuns:

Pai alege-l pe cel care iti place mai mult

| addryannaa22 a răspuns:

Buna! in primul rand ar trebui sa te gandesti bine de care baiat iti place mai mult care te face mai fericita sh cu care ai putea avea o relatie frumoasa sh de durata...petreceti mai mult timp cu amandoi sh alege-l pe care te simti mai bine in preasma lui... fundita?batting eyelashes