| MariaIoana1111 a întrebat:

Daca lichidul preseminal a ajuns pe labii, exista sanse de sarcina? Mentionez ca nu a avut loc penetrare

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU se poate produce o sarcina daca este vorba de lichidul preejeculator. DA, fiindca exista o foarte mica posibilitate in cazul in care este vorba de sperma, insa DOAR in cazul/CU CONDITIA ca in acel moment sa fi fost in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual, in caz contrar raspunsul este NU fiindca este IMPOSIBILA formarea unei sarcini in aceste conditii. Sanatate!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Da este posibila o sarcina in acest caz.

| Alicezzz a răspuns:

Nu. Daca penetrarea nu a avut loc.

| AliceNeye a răspuns:

Da, exista!

| florinel15 a răspuns:

Da