| AnonimFaraPereche a întrebat:

Daca o fată nu ar face sex niciodată pe parcursul vieții ei ce s-ar intâmpla in organismul si in psihicul ei? Dar la un băiat?

15 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Ar murii de ciuda ca nu a primit si ea **** la viata ei si plus ca ar exploda de hormonii acumulati in ea happy happy happy

| AnonimFaraPereche explică (pentru lplostonyou):

Wow ce raspuns inteligent! Grazie! laughing))

| lplostonyou a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Eu lucrez cu materialul clientului, cum se zice happy răspunsul e pe măsură întrebării, nu mai puțin, nu mai mult.

| AdelinaC a răspuns:

Suntem fete normale laughing viata normala, doar ca nu vrem sa avem relatii sexuale, atata tot

| RAY a răspuns:

Nu se intampla nimic, cel putin eu nu am nimic

| RAY a răspuns:

Nu sunt gay ca sa fiu

| corbulalbrosu a răspuns:

In organismul ei/lui se produc exact aceleasi procese fiziologice ca si in cazul femeilor/barbatilor care fac sex intreaga lor viata. Este posibil si/sau chiar probabil sa apara efecte "psihice" mai mult sau mai putin evidente. Ceea ce se poate afirma probabil fara teama de a gresi, in mod sigur inca nu a murit nimeni chiar si in cazul unei abstinente "perfecte". big grin

| mentholinks a răspuns:

Exista 2 situatii. Prima cand abstinenta este o alegere personala iar in acest caz daca persoana respectiva, baiat sau fata, este pe deplin impacata cu alegerea facuta atunci nu vor aparea efecte neplacute decat in cazul unei schimbari de constiinta, mentalitate facand persoana in cauza sa regrete ca a ales astfel. A doua situatie ar fi cand o persoana ori isi doreste intr-o masura mai mare sau mai mica sa faca sex ori trateaza acest subiect cu indiferenta dar se "trezeste" la o varsta mai inaintata cu o frustrare care duce la regrete de aici tristete, depresie si poate alte probleme.

| Superior a răspuns:

Nu,dar e cam greu de crezut, adica pe langa ca sexul ajuta la relatiile din cuplu, ar trebui sa faca si copil, nu?

| AnonimFaraPereche explică (pentru Superior):

Sa spunem ca nu-si doreste copii si/sau relatii.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu există, deci nu ştim.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nici măcar călugării şi măicuţele, care se presupune că nu au făcut sex vreodată, o fac.

| Danu55 a răspuns:

Tipule.cine face asta nu este o "carte" deschisă.

| Anonima130699 a răspuns:

Ar fi antisocial/a pe VIATA! IN AFARA de asta nu are ce sa se întâmple și nu rămâne însărcinată

| AnonimFaraPereche explică (pentru Anonima130699):

De ce sa ramana antisocial/ă? Ca poate fii o persoana normala, de ''gaşcă'', care sa vorbeasca deschis chiar si despre sex si sa se imbrace chiar sexy. Nu-ti imagina un preot sau o măicuță laughing)