| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Daca sunt minor imi dau prezervative la farmacie? dar la kaufland/lidl/profi..etc? Dar daca le spun ca doar le umplu cu apa si le arunc in oameni?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru masturbare nu ai nevoie de prezervativ!

Asta fiind in completare la cealalata intrebare a ta, in care spuneai ca esti dependent de masturbare.

| Emilian65 a răspuns:

De la magazinele enuntate mai sus poti sa iei cate prezervative vrei.

| Warface27181 a răspuns:

La Kaufland iti da sau la farmacie nu cred ca tear intreba daca ai 18 ani

| sexexpert6969 a răspuns:

Vezi ca eu m-am dus la kaufland sa iau prezervative si au ras toti de mine si m au aratat cu degetul si aia m-a intrebat daca am 18 ani pentru a ma reproduce si i am zis cu incredere ca da si mi-a cerut buletinul si a vazut ca am doar 7 ani sad si m au dat afara si oamenii mi au facut poza. Eu doar voiam sa ma *** cu o fata de la gradinita ca e simpatica insa nu vreau sa fac o prostie..nici eu nu stiu ce sa fac si sunt disperaaaat. Cred ca o sa comand de la o shaormerie ceva, stii cum infasoara shaorma cu punguta aia?
ma gandeam sa mi-o pun pe puta a mea. ca inlocuitor
pentru prezervativ. Are cineva vreo parere?

| Y2Kro a răspuns (pentru sexexpert6969):

Tu la 7 ani ai buletin? Norocosule... din cate stiam buletinul se face la 14