| angelinthedark a întrebat:

Dau fundita. m-am intalnit ieri cu prietenul meu, dar inainte de a ne vedea, nu ne-am vazut 5 zilesad, si noi care ne vedeam zilnik...eu l-am luat la rost ca dc, bine ca de sunat ma tot sunat in acele zile si eu nu l-am sunat deloc. El a zis ba ca a stat mai mult la lucru si a fost si el obosit, eu nikiodata nu ii zic sa ne vedem, ast dupa el, in plus vreo 2 sau 3 seri a stat cu prietenii seara, care ii sunt si colegi, a stat la baut.Eu n-am mai putut de nervi si m-am certat cu el.Si a inceput el sa imi reproseze ca ast numai dupa el ca eu nu il sun, ca eu de cate ori l-am sunt, asa mi-a zis si ca daca imi pasa faceam cumva sa dau de el, a zis ca de aici se observa la care ii pasa si la care nu, dar nu e chiar asa cum zice el ca imi pasa d el desi nu il sun si nu ii zic s ane intalnim. Apoi, pana la urma i-a trecut supararea si a zis ca orice ar fi si chiar daca mai e suparat si mai face pe indiferentul uneori, dar nu o face, insa asa a zis, a spus ca ma iubeste foarte mult, dar totusi ce sa fac daca nu vr sa il sun si sa il caut, parca ma impedica ceva.Acum sincer care are motiv de suparare:eu ca a stat cu prietenii si nu ne-am vz 5 zile, sau eu ca nu prea il sun, nu il caut si nu ii zic sa ne vd, eu zic ca el e sg vinovat, parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Parerea mea este ca tu esti vinovata.nu iti mai lua apararea atat.ar trebui sa il cauti si tu.sa te intereseze si pe tine soarta lui.macar sa vezi daca este bine,, sa ii spui ca iti este dor de el, lucruri de genu. el si munceste si.tot isi gaseste timp sa te sune si sa te implore sa va gasiti...nu stiu. oare este asa de greu sa il suni? eu ii dau dreptate lui, si te consider pe tine vinovata.nu se face cum faci tu intr-o relatiewinking

6 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

Pui aceleasi intreabari dar in contexte vag diferite. Se vede ca esti la fel de rasfatata ca pana acum si nu inveti nimic. Torturezi omul si iti place; cred ca si lui ii place totusi ca dragostea are si ea limitele ei. Eu nu imi mai bat taastatura de pomana; las aomul sa aiba ceva viata!

| paramore a răspuns:

Eu cred ca te-a pus la incercarethinking sa vada dk iti lipseste si dk il cauti u... dar se pare ca poate uita de asa cevastraight facete costa asa mult sa-l suni u si sa-i zici ca ti-e dor de el si ai vrea sa il vezi? eu te cred ca ti-a lipsit, dar trebuie sa-i arati lui, intelegi? daca nu risti sa pari indiferenta si o sa se indeparteze de tine, un baiat trebuie sa-l surprinzi mereu(plaqt), asa si el se va comporta bine

| Relax a răspuns:

Tu esti vinovata? U crezi ca numa u ai nevoie de atentie? Crezi ca daca el este baiat tie ti se cuvine tot, adica u nu suni nu l cauti si tot tu esti nervoasa.Inseamna ca baiatu sta bine cu nervi...nu i normal ce faci si il vei pierde, poate nu ti dai seama da ti va fi greu fara el, mai da si u un telefon ca nu dureaza o vesnicie, sau cheama-l in oras

| alexa_4370 a răspuns:

Din cate ne-ai spus, el chiar tine la tine. te suna, zice sa va intalniti, iti face reprosuri. daca nu ii pasa te lasa in pace. si nu mai iti dadea nici un semn de viata. TU IL IUBESTI? daca il iubesti suna-l, nu evita. e ca vai sunt fata si sa ma sune el. te inteleg ff bine deoarece asa vreau sa fiu si eu. el sa ma sunee. el sa ma invitee ca sa fim asa. mai rasfatate big grin Baftaa! *

FUNDA? :*

| sika_7240 a răspuns:

Eu zic sa l mai suni si u si faceti in relatia vostra un pact, vorbiti drepturi egala 50% u 50 % elwinking si lasati de la voi si o sa iasa binewinking

| deniedaccess a răspuns:

Eu cred ca are si el dreptul la seri cu baietii pentru ca nu poti trai fara prieteni, eu una cred ca u ai gresit ptc trebuia sa i dai macar un semn de viata.doar esti iubita lui nuh?! ar trebui sa fi putin mai atenta la lucrurile mici care fac diferenta pentru ca un singur mesaj cu "ce faci?"poate schimba lucrurile