| MartinAlabert a întrebat:

Dc barbati ma privesc pe strada? Nu sunt foarte frumoasa, oare se uita ca sunt prea urata?
Mereu ma aranjez cand ies din casa dar nu arat super frumoasa, am ochi caprui, par brunet si cosuri.
Mereu cand barbatii ma privesc privesc in pamant ca simt ca se uita la cosurile mele...
Ma simt naspa

Răspuns Câştigător
| MeGustaSiempreTu a răspuns:

Nu trebuie sa te simti prost.Si eu am tot parul brunet, si ochii caprui, si am cosuri.Si eu la fel ca tine ma arajez cand ies din casa, e si normal ca doar suntem fete happy. Cosurile sunt normale, o sa vezi ca, cu timpul vor disparea.Nu trebuie sa te simti intimidata de privirile barbatiilor. daca se uita la tine inseamna ca apreciaza ce vad.Adevarul este ca, noi fetele suntem mult mai sensibile si mereu avem impresia ca cei din jur se uita fix la defectele noastre.Si pana la urma daca se uita ce? Nu trebuie sa-ti pese ce zic cei din jur. Daca te critica, bravo lor, daca nu te critica la fel bravo lor.Toti suntem frumosi.Nu exista om urat. Daca cuiva nu-i convine felul in care arati, asta e, o sa fie altcineva pentru care tu vei fii perfectiunea happy intruchipata kiss.

| RAY a răspuns (pentru MeGustaSiempreTu):

Cu toti suntem frumosi pe naiba daca am fi am avea sanse egale cu toti la a avea un partener

| RAY a răspuns (pentru MeGustaSiempreTu):

Pentru ca suntem barbati ce ai vrea sa privim nori din cer?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu ti-ar strica si putina modestie!

| OMFGConrad a răspuns:

Ai o imagine de sine foarte rea! Te privesc pentru că te consideră atrăgătoare. Coșurile vor dispărea cu timpul, nu-ți fă griji de lucruri efemere.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Daca te-ar considera urata nu s-ar uita, toata lumea vrea sa vada lucruri frumoase. Ei mai mult ca sigur te gasesc atragatoare.

| ClaviusLord09 a răspuns:

Te referi la vulcanii noroiosi? laughing