| anonim_4396 a întrebat:

Dc nu ma mai suna?
imi spune ca nu are credit dar uneori ma suna pentru un minut sau de pe alte numere de ieri are telu inchis si inainte suna de pe orice nr numai ca sa vada ce fac si acum nu mai suna si nu pot nici eu sa-l sunsad si ieri si azi trebuia sa ne vedemsad
daca are pe alta? nu stiu da-timi ceva sfaturi

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca nu are credit,e o scuza plauzibila!
Si,posibil,prietenii si cunostintele s-au saturat sa-i tot imprumute telefonul...
Pe de alta parte,nici tu nu gandesti gresit si s-ar putea sa aiba pe alta,daca ieri si azi trebuia sa va vedeti si el a disparut...
Sfatul meu?
Nu-i fa circ,nu-i fa nici un repros legat de telefon sau de faptul ca nu te-a sunat. Taci si asteapta.
Un timp,fii putin mai indiferenta.
Si,daca il vezi ca se agita si iti spune ca te-ai schimbat sau te intreaba ce ai,e ok,nu are pe nimeni,pur si simplu are ghinion.
Dar,daca nu are reactii si lasa si el lucrurile sa se stinga,e clar,asta astepta, sa te supere atat incat sa te faca pe tine sa te desparti de el, ceea ce chiar vei face.Inseamna ca e prea las sa-ti spuna adevarul si prefera stilul asta...
Oricum ar fi, macar vei sti!
Mult noroc!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ca nu te suna, na-poate nu are cu ce, dar ar fi trebuit ca macar sa poata fi sunat. Nu trebuie sa te gandesti imediat ca are pe alta, mai asteapta pana puteti vorbi.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Poate i s-a terminat creditul de la cat te-a sunat, i s-a terminat bateria la telefon, nu mai gaseste incarcatorul si asa absenta comunicarii dintre voi doi happy Da' pe messenger sau skype nu puteti vorbi? Si chiar daca ar avea pe altcineva, trebuie sa fie un las nesimtit sa nu iti spuna (fie si intr-un mod mai putin placut). Poate are o problema mai delicata si simte nevoia sa se interiorizeze...Acorda-i ceva timp si crede-ma ca raspunsurile vor veni de la sinewinking

| HahahaAb a răspuns:

Eo's mai sincera 1Nu te place 2S'a saturat de tine 3Ai dreptate, are pe alta
happy

| Lovestar a răspuns:

Nu il mai interesezi si nu stie cum sa iti spuna, iar singura metoda la care s`a gandit e sa`si inchida telefonul? Ar fi o posibilitate.

| Costyna09 a răspuns:

Sincer eu as astepta pana veti putea vorbi.