| anonim_4396 a întrebat:

De 6 luni de zile fac sex neprotejat (deoarece incerc sa raman gravida). Bineinteles ca amandoi ne-am dat drumu in acelasi timp.Am menstruatia normala (m-i-a venit la timp). Am tot auzit de ciclu peste sarcina, o fi valabil si la mine? Am facut mai multe teste de sarcina si toate au iesit negative.Am fost si la doctor si nu m-a lamurit deloc (am facut ecografii)Cateodata ma dor sanii si ma ard/ustura, dorm mai mult, fac pipi mai des. Nu stiu ce sa mai fac? Vreau sa stiu daca sunt sau nu insarcinata

4 răspunsuri:
| alexandra35 a răspuns:

Buna. La ecograf nu are cum sa se vada asa repede si testele de sarcina nu sunt sigure. Mai asteapta putin si cumpara mai multe teste si punele pe toate. Sa speram ca barza va gasi drumul si spre casa voastra. Mult succes.

P. S. Daca iti place rasp meu o funtita? puppy dog eyes

| oana23madrid a răspuns:

Eu zic sa iti faci analizele la sange ca asa afli exact...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu lasi sa vina totul natural? Incearca sa te intelegi.Citeodata fugarim un ideal si constatam ca se indeparteaza si mai mult. Iubeste si invata sa simti, restul or sa vina toate la vremea lor.

| askanyo a răspuns:

De 6 luni si cum poate ca majoritate abia pot 1 orabig grin?