| FloryTrandafir a întrebat:

As avea si eu o intrebare, mai degraba o nelamurire,
Sunt cu un baiat de aceeasi varsta ca si mine si avem impreuna 2 saptamani, avem multe lucruri in comun ne potrivim, tin la el tine la mine, imi zice ca ma iubeste, ca ma adora, familiei mele ii place de el si din pacate el nu are asa ceva, simte lipsa cand pun muzica de parintii si plange, pentru ca stiu cum este.
Intrebarea mea care este fiind multe de spus, evident eu il cunosc cel mai bine asa pentru inceput, ma suna mereu ma cauta adica arata ca ii pasa de mine a suferit si el, imi pune mainile pe fund cand ne sarutam ma da pe spate zice ca se lasa dus de val ca sunt dulce, este normal ce face? happy
Nu stiu ce ati inteles de aici dar baiatul este dispus sa imi ofere fapte nu vorbe, si sa imi demonstreze mie si familiei mele ca este un baiat calumea si ca nu e ca ceilalti care mi-au facut rau...

6 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

Si eu sunt cu un baiat de 2 saptamani si inca nu mi-a pus mana pe fund :3

| FloryTrandafir explică:

Scuzati-mi greselile gramaticale...m-am grabit

| UnDezaxat a răspuns:

Deja simt miros de retard cand vad ca va spuneti "te iubesc" dupa 2 saptamani. Probabil ca a inceput idioatenia asta din primele zile.

| PsihologMadalina a răspuns:

Buna Flori! Intrebarea ta este daca se comporta normal prietenul taubig grinin punctul lui de vedere se comporta normal dar din punctul tau de vedere acest lucru nu este normal.Parerea mea este ca trebuie sa stati de vorba mai intai si sa ajungeti sa va cunoasteti mai bine altfel relatia o sa se "consume" repede.

| FloryTrandafir explică (pentru PsihologMadalina):

Nu este genul de baiat care sa se grabeasca, evident ca trebuie sa ne cunoastem mai bine, doar ca nu stiu daca este normal la doar 2 saptamani de relatie atunci cand ma ia in brate si ma saruta sa ma atinga pe fund, e si putin timid depinde si de situatie, tinem mult unul la celalalt si ne potrivim, ne vor mai toti impreuna si e genul de baiat care nu asculta ce zice lumea, ci doar persoana de langa el, multumesc frumos de raspuns, speram sa aflu mai multe in legatura cu ce am zis, amandoi am trecut prin multe in trecut, si eu m-am ales cu niste traume la o fosta relatie, e langa mine ma sprijina ma ajuta dar am temerile mele sa nu imi faca si el rau..desi el zice ca nu.el ca si mine vrea o relatie serioasa de lunga durata...

| FloryTrandafir explică (pentru PsihologMadalina):

Si pe gat ii place sa ma sarute... l-am intrebat de ce ma tot saruta si mi-a zis doar pentru ca ii place in special cand il sarut si eu.