| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand ma saruta iubitul pe gat mai mult timp incep sa tremur incontrolabil? Cum as putea controla asta, suntem la inceput si nu as vrea sa para ciudat

9 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Sfatul meu e să lăsaţi pettingul pentru adulţi, că ei ştiu ce să facă cu el, şi voi să vă-ntoarceţi la joacă.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fato te exciti si NU este nimic rau in asta, maturizeazate

| T0T a răspuns:

Ai emoții mari. E destul de adorabil și ar trebui să aprecieze asta.

| R0R0 a răspuns:

Poate pentru ca iti place ce fac e(te excita))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

pentru că simți ceva puternic pentru el, și e normal... mai sunt și emoțiile. în plus sunteți și la început.

| pantera30 a răspuns:

E din cauza emotilor nu iti fa griji sau e de frig incalzitiva trupurile tandru incercati iubirea platonica e bazata pe respect incredere sentimente pure sarutari pe buze etc multumesc sa aveti o relatie super.

| AncaNK a răspuns:

Draga mea Lavinia! happy
Crede-mă pe cuvânt, un așa băiat trebuie păstrat. Cu un sărut pe gât te face să tremuri? Hmm...
Zic că există 3 motive: frig, emoții, excitație.
Și iubitul meu tremură când "îl ating" și-l sărut sau mușc de gât și-s peste el, chiar dacă nu suntem în timpul actului sexual. Dar când mă sărută pe gât... eu nu tremur.
E și o anume chestie "eu excit, nu mă las excitată". Adică atunci când l-am excitat pe el, sunt și eu automat excitată, dar nu mă excită el. Bine... uneori... de câteva ori... bine, de mai multe ori... M-o excitat, totuși e normal să-mi întoarcă favoarea, zic eu.
Crede-mă, se simte și el bine ca băiat c-o reușit să te excite.
Toate cele bune!

| Drolja a răspuns (pentru AncaNK):

Auzi, voi mai apucaţi să faceţi şi sex dacă tot timpul staţi cu creionul în mână şi notaţi scorul în competiţia asta puerilă?

| Oana92 a răspuns (pentru Drolja):

Bine punctat laughing