| Marius22222222222 a întrebat:

De ce daca vorbesc cu o fata normal i se pare ceva ciudat? Adica fara sa insel sau sa ma bazez doar pe sex.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă pentru o fată normală, e i s-ar părea normal să ajungeți la sex.

| Sofer a răspuns:

Felul cum vorbești nu o atrage și e plictisita. Ele sunt bombardate zilnic cu mesaje plictisitoare.

| RolandVA a răspuns:

Pesemne nu prezinti incredere. Si nu ca nu ai vrea tu, ci pentru ca esti tanar si lipsit de experienta! E posibil sa te simti stinger, sovaielnic in comportament, in prezenta ei. Si ea percepe chestia asta ca fiind suspect. Iti dau un sat: comporta-te in preajma ei ca cu un baiat, prieten de-al tau. Fa abstractie ca este fata! Si cel mai important, exclude cuvintele triviale, cu tenta sexuala. Si cu rabdare, poate fata va vedea ca "esti supercool"!

| Marius22222222222 explică (pentru RolandVA):

Nu cred ca imi stii viata sau varsta ca sa zici ca sunt lipsit de experienta

| Marius22222222222 explică (pentru RolandVA):

Pesemne nu prezinti incredere. Si nu ca nu ai vrea tu, ci pentru ca esti tanar si lipsit de experienta! E posibil sa te simti stinger, sovaielnic in comportament, in prezenta ei. Si ea percepe chestia asta ca fiind suspect. Iti dau un sat: limba romana. Ce sat imi dai? Poate sfat nu sat