| anonim_4396 a întrebat:

De ce le place anumitor barbati, de fapt majoritatii, sa se laude ca unei femei sau fate ii place de ei? Mai ales daca el este mai mare de varsta. Un exemplu: ma indragostisem de seful meu (eu avand 19 ani iar el 40) si el si-a dat seama si le-a spus si colegilor mei. Deh, nu de fata cu mine dar mi-am dat seama din faptul ca ai mei colegi faceau apropouri (nu rautacioase) si isi faceau ochiade intre ei cand ma vedeau. big grin Seful meu nu e genul muieratic, e mai traditionalist asa, nu a profitat de mine desi putea s-o faca dar tot le-a spus colegilor mei. tongue

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pentru barbati fetele tinere sunt trofee sexule, ca cand vanam caprioare e asa e si barbatul un vanator, tu fiind mica esti un trofeu mare

14 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da,mai sunt barbati sau baieti ce se lauda ca o fata, femeie ii plac dar atunci cand sunt adolescenti imaguri (barbati imaturi)sau barbati invarsta ce te vad ca pe fica lor.

| raMLesS a răspuns:

Vai de capul tau laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

De ce?

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

La 19 ani tu nu ai minte nici cat sa-ti dai seama ca ala e prea batran pentru tine si iti poate fi chiar tata? Suntem fiinte rationale, stapaneste-ti nevoile, gaseste-ti un barbat cu cel mult cativa ani mai mare decat tine.
Ala peste 10 ani o sa inceapa sa i se albeasca parul in cap si sa i se zbarceasca pielea incet, incet laughing iar tu o sa fii in floarea varstei, ce o sa faci atunci?

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Lol, dar nu am sugerat ca as fi vrut sa ma cuplez sau marit cu el, doar m-a atras intr-o perioada, a fost ceva trecator dar el s-a laudat cu asta colegilor mei. Chiar il vedeam cum le zambeste cu subinteles cand eram si eu prin zona si isi faca ochiade fara sa-si dea seama ca eu il(îi) vad. laughing

| Holiday a răspuns (pentru raMLesS):

Dar de ce crezi ca isi propusese sa se marite cu el? Poate avea o experienta foarte misto cu un tip de varsta aia de o luna, un an sau 5 ani.
Referitor la albit, pentru cultura ta, multe femei considera foarte sexy barbatii grizonanti.
In plus poate nu ai prieteni de 40-50 de ani si singurul reper concret sunt neamurile tale de varsta aia. Eu sunt de acord ca unii la varsta aia sunt buhaiti, blazati, obositi si frustrati, dar nu toti sunt asa.

| raMLesS a răspuns (pentru Holiday):

Am un prieten de 65 de aniwinking cel mai tare om.

| Holiday a răspuns (pentru raMLesS):

Si nu l-ai vedea cu o tipa de 45 de ani?!

| raMLesS a răspuns (pentru Holiday):

Ba da ca are bani laughing

| Holiday a răspuns (pentru raMLesS):

Lasa banii, inteligenta, charisma, aspect ingrijit are? Taie-i din bani, lasa-i sa zicem 2000E/luna, casa de 130.000 euro si 2 masini, lucruri normale la varsta aia. Il mai vezi cu una de 45?

| raMLesS a răspuns (pentru Holiday):

Daca are vila si niste bmw-uri de vreo 5.000 euro cel putin. si 2.000 de euro, care in Romania e o suma enorma, tot inseamna ca are bani, deci il vad cu una de 45.
E prea mare diferenta de varsta.
Eu as lua-o pe una cu maxim 3, hai 4 ani mai mica decat mine.

| Holiday a răspuns (pentru raMLesS):

Stai sa mai imbatranesti 10 ani, tot pe una cu 3-4 ani mai mica decat tine ai lua. Decat tine ACUM. laughing
Dar repet, treaba e sa si poti ca de fapt aici e problema.

2.000 de euro nu e chiar asa o suma enorma chiar si in Ro. E adevarat, probabil unul din 300 castiga atat, dar noi despre astia vorbim acum.

| raMLesS a răspuns (pentru Holiday):

Eu nu zic de mine, daca as avea 70 de ani as vrea sa mi-o trag cu una de 30-40, o prospatura si o bunaciune de femeie laughing Eu vorbesc de astea care se indragostesc de "parintii" lor.

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Mereu m-au atras barbatii mai mari de varsta si nu vad nimic rau in asta. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru barbati fetele tinere sunt trofee sexule, ca cand vanam caprioare e asa e si barbatul un vanator, tu fiind mica esti un trofeu mare