| PitikBhaa a întrebat:

De ce nu ma pot hotari? Cand sunt in casa simt ca imi place de acel baiat dar afara cu prietenii, sau la scoala, sau singura, sau chiar langa el, nu mai simt asta. Pana la urma imi place sau nu de el? De ce sunt asa?

2 răspunsuri:
| st3lu07 a răspuns:

Pai atunci cand esti in casa si mai asculti si o melodie care iti influenteaza starea e normal sa te gandesti la el. Nu te poti hotara pentru ca inca nu stii exact ce-ti place la el, e posibil sa-ti fie doar simpatic fara neaparat sa-l placi cu adevarat. Incearca sa vorbesti cu tine si sa te intrebi singura: domne, ce-mi place la tipu asta? happy

| gabriela_7244 a răspuns:

Cand esti in casa te gandesti prea mult la el si de aceea, ia umpleti timpul cu ceva sa vezi mai este la fel